Ka darot su kailiu?

Aš tai į Ace kartas nuo karto pamerkiu Nekaltas

Mes perkam matyt pigiausią, tai tą tikriausiai už 10lt. Kai nulūžta kotas tėtis įtaiso tokį medinį ir viskas būna gerai tik,kad daugiau sveria. O tai ta kempinė ir neturi perdžiūti,nes paskui ją labai sunku atmirkyti,geriau pakeistiTaip

gal ir neturiNekaltas bet kai ji pastoviai drėgna vyksta puvimo procesasVeee

Kai pastovi pusę dienos niekas ten nevyksta.O stovėti ilgiau neišeina,nes ir vėl plauni Šypsena

nu nebentCha cha pas mus kai grindys plaunavos vieną kart į savaitę tai per tą savaitę man ir apipūti spėdavoBaisuCha cha

Aš manau Apakęs Cha cha

Nu su grindimis išsiaiškinom, o kaip baldus “nugrėbiat”?Juokiasi Ir dar dėl seiliu: ar jos gerai nusivalo?Nežinau

Nu baldai Nekaltas kazkaip pas mane tik lovoj smelio daznai buna, nes banduha isilipa amziais parbeges i lauka, o plauku kazkaip nebuna, tai paprasciausiai nusiurbiu. O seiles jei ant kokiu juodu rubu tai Veee dazniausiai ir su skalbimo masina skalbiant nelabai noriai issiskalbia, ziurint kokia medziaga, o del baldu tai patrini su sepetuku, blogiausiu atveju su valikliu baldams valyt ir tvarka Mirkt o nuo teliko ir spintu tai su dregnu skuduru Taip Ko gero viska parasiau NekaltasCha cha

Mano mama irgi toki pribora turi. Nzn kiek ji uz ji mokejo, bet jis padeda kovoti su Meskio plaukais. Ir ne rankena suluzo, ne ta kempine keite, ne ji puna. Vienzo turbut uz milijona nusipirko.
Tam daiktui jau daugiau nei metai.
Nu tai va, ji koki karta per savaite prabraukia su tuo priboru grindis, issiurbia kilimus. koki karta per du menesius (geriausiu atveju) grizusi nusiurbiu baldus. O mes jau priprate gyventi su plaukais.
Sostineje atsidariusi raugintu agurku ar uogiene ir radusi Meskiaus plauka net nudziunguŠypsenaApkabinimas As ji taip myliu Myliu

http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/307086.16
1-=(260993266

VobaApakęs Tai su trumpaplaukiais tikrai daugiau problemu?Apakęs Pirma kart girdziu. SudominotTaip

Kai turi ir tokį ir anokį-sulyginti lengva Šypsena

tie trumpaplaukiu plaukai kaip spygliai. ilenda - paprastai nenubrauksi Veee Bjaurus jie. O ilgi kai su ta stebuklinga sluota valai i “koltunus” susimeta gal kiek lengviau. Nuo baldu plaukus siurbiu ir kartais su dregnom servetelesm (vaikiskom) nuvalau ir dulkes, ir plaukus Mirkt Stebuklingu sluotu pilna “Maximose” kaina apie 15 Lt, Bet neilgalaikes. Sudziuvusios kempines lengvai atmirksta pamerkus 5 min i silta vandeni. Nuo “Ace” ir kitu valikliu ta melyna spalva isbega - atsargiai su sviesiais kilimais. Man irgi priimtinas variantas “derinti” kilimus ir baldus prie sunu spalvos Šypsena bet geriausia butu KASDIEN sukuoti suni lauke Taip

Jo su trumpaplaukiais tikrai daug daugiau problemuTaip, o jai dar plaukas baltas - tai o jo jojoiŽliumbia
As savo dalmatinuka du kartus per diena sukuojuTaip, o jei nesukuociau Ne - tai butu baisuLabas
Bet kaip pripranti - tai atrodo, kad viskas yraGerai

Na mano suo nera labai ilgo kalilio,bet patikek tam tikrais momentais seriasi nerealiaiNustebęso daryti nieko cia nepadarysi,sukuot reikia ir kilimus slepti kuo toliau,veliau tai manajm praeina,niu,o ilgo kailio sunims net nzn kokios priemones yra,nes jie visada seriasi…

Na manasis nelabaibai seriasi,o jei ir buna kiek tai tvarkydamasis,susisluojiMirkt

O trumpaplaukiams “stebuklingos” sluotos nepadeda?Nekaltas