juros liga...

juros liga…

vat ziurejau Be Tabu ir viena is dvieju heroju sirgo juros liga, tai vat noriu paklausti “ar plaukiant laivu jus pykina”? buna ir tokiu atveju, kad ir ant karuseliu negali suptis, ar masina vaziuoti, nes pykina. tai visgi, ar jusu skrandis atsparus tokiems dalykams?

ne nebuna man juros lygu Šypsena.Kiekviena diena y baske varau Cha cha

Ne nepykyna manes ir ačiū Dievui…

nu nevemiau dar plaukdama… tpfu tpfu tpfu (per kairi peti)

neboona Laimingas

galiu plaukt, galiu skrist, galiu vaziuot, galiu suptis, negaliu mokytis

nea nepykin…man patink plaukt… Laimingas

nu lyg ir nepykina

O kaip pasireiskia paskutinis variantas?Pykina,veda is proto,smukdo intelekto lygi ar kaip? Cha cha

Cia ko gero labiau tiktu sveikatos klubui Laimingas Ne, manes nepykina nei plaukiant laivu nei vaziuojant…tfu tfu tfu Laimingas

akyse aptemsta, galva pradeda suktis

Myliu wandeny,jura ir pan:}~

Pas mane atvejis kitas,mokytojai pradeda sneket kazkokia nesuprantama kalba,ypac per chemija… Pavargęs Veee Nezinau,cia mano ar ju liga… Nežinau

nesergu tokiom ligom Liežuvis

Na, ilgai laivu plaukti neteko,važiuojant mašina nepykina, bet jei tenka važiuoti ilgai,pvz.: kelionėje reik išbūt visą dieną ir naktį, tai pykina. Tai vat. Žvaigždė

Jo aš irgi žiūrėjau “Be tabu” Cha chageray pavare Sidonija… Nu bet gryžkime prie temos LaimingasNea nepykina NeIr thank ju god DrovusNors jei ir pykintu stengčiausi negalvoti kaip sake Alina Sidonijaij Laimingas Cha cha

Nu ne,nesergu ligtais Neaisq,kartais buna,kad pykina.viena karta tajp siubavo laivas,mes ten visi vemem Veeebet nemanau,kad ce butu juros liga Nekaltas

As ir ziurejau Laimingas Nu nepykina lygtajs manes… Juokiasi Liežuvis…~ Gėlė~…

man taip nebuna Ne Šypsena