juros liga...

Negaliu plaukt laivu-pykina. Net keliantis is Klaipedos i juru muzieju pykina. islipu is laivo visa zalia Veee

na nesu labai ilgai buvęs jūroje, gal nespėjo pasireikšt liga, bet kiek esu plaukęs, manęs nepikyna.. Šypsena

dideliai uzjauciu Drovus

aciu Šypsenabet ta juros liga tai tokia nedidele beda, kurios galima nesunkiai isvengti Taip Seip ar taip, man vandens telkiniai tik is tolo paziuret patinka..

nu nea kiek esu plaukes tai nera dar ne karto supykine Cha cha

mano skrandis kol kas dar atsparus, bent jau buvo, kiek kartu plaukiau Šypsena

as atsapari Flirtas

Uhhhh.... Issiskirsiu ce is wisu... Mane pykina juroj Baisu Kanda Veee NežinauNiu bet su karuselem tai wisks normalei Cha chaD Masina daug keliauju ir seniau pykndawo, bet is to po truputi isaugau dabar laiswai 2 paras galiu keliaut ir nieko... bet su laiwais tai sudetingiau.... Sia wasara plaukiau Ispanija - Marokas, ce 30 min plaukimo, bet wisa diena buwo bloga ir susigadino wisa kelione Žliumbia

ir tave dideliausiai uzjauciu Drovus vat ir baigiasi keliones smagumai...

nedraugauju as su tokiom ligom Nekaltas...

O su kuom draugauji? Cha cha

ah ja sergu... Nežinau kai plaukiu laivu blogai jauciuos pykina taijpp fui....bet plaukt ymanoma...kartaijs buna normalej...sheijp kaijp uzplaukia.. Mirkt

su kitokiom ligom, matyt Nekaltas..

neteko dar toli kur nors su laivu plaukt, bet spėju, kad viskas būtų gerai, nes esu atspari tokiems dalykams

ne, ir aciu diewuj Taip

ant karuseliu tai galiu suptis,bet plaukiojant laivu bloga darosi Veee

...arba kai ko nors negero uzvalgai, taip? Šypsena

nu del karuseliu tai nesiskundziu Cha cha Geraiviskas gerai,del vaziavimu ir skraidymu Geraibedos nera Geraibet va jai tenka ilgai plaukti Pavargęsir jai papuoli i audra Pavargęstada mano geriausia drauge buna jurlige Taipbet paskutini karta kai plaukiau viskas buvo Geraines kaskokiu vaistu pirkau nuo jurliges Taiptai kai ju isgeriau susipykau su jurlige Cha cha

...nesergu tokiom ligom... Ne

niu kolkas manes ir lyg nepykina, ir nieko baisaus nesidaro Nekaltas