Juokas

Juokas

Ar girdejai kada beprocio juoka?..
Tai gyvenimas juokiasi is musu bandymu surasti prasme jame.

tai tikriausiai meniskas pasakymas?

galbut…

stengiuosi vengti skambiu sentensiju apie
gyvenimo prasme.

siulau savo poezijos rinkinius sudeti i viena vieta (tema) Šypsena

Girdejau… jame jokios vaidybos. Jis naturalus. Jis nenori tau imponuoti. Jis toks koks yra. kaip akmuo, kaip geles.
Kaip zmogus buna liudnas, kai jis staiga valandele pajunta kas is tikruju yra gyvenimas, akimirkai tampa panasiu i ta besijuokianti beproti…

As kiekviena diena girdziu sawo ir kitu juoka Juokiasi, taip pat ir kiekviena diena galiu isgirst (ir bet kuris kitas) , kaip gyvenimas juokias is musu, tik skirtumas tame, kad sawo ar draugo juoka priimame kaip dziaugsma, o gyvenimo juoka kaip pasauline katastrofa…

am… nenoreciau beprocio juoko prilygint gyvenimui.

o kodėl?..
aš kaip tik bepročio juoką lyginčiau su gyvenimu.
ar kada buvai psichiatrinėje? ar klausei kaip šneka Jie…tie kurių visi bijo…"bepročių"…
bet manau, kad ir kaip tu įsiklausytum ar įsivaizduotum bepročio juoką, jis visada skambės niūriai, liūdnai galbūt šiek tiek su pykčiu… pykčiu gyvenimui, o galbūt pačiai jo sielai…tame juoke, lyg veidrodyje atsispindi visas Jo gyvenimas…jo vingiai, neviltys …

ar kadanos įsivaizdavai beprotį laimingą? gal… ?

Visi beprociai laimingi, nes ju patsai gyvenimas bijo - neveltui ju issizadejo…

Tegul juokiasi, aš vistiek visą gyvenimą ieškosiu prasmės ir kiekvieną kart ji man atrodys vis kitokia.

pseudofilosofai lenda Cha cha

kiekvienam gyvenimas turi tokia prasme,kokia kiekvienas asmeniskai susikuriame.

o tu buvai ir klauseisi?

O ar bandet atsakyti jam tuo paciu?

taip… jis kartais išsiveržia iš manęs…

visko esme,taij beprasme mintis…tikrove,taij neatsispindintis vaizdas…pasakes per daug ash ismogstu tylet…o taip…girdejau Girtas

Taip, girdejau. Kraupus vaizdas Žliumbia

manau kad esu… Nekaltas