Juokas

Gyvenime yra viena ir labai aiški prasmė. Gyvenimas-tai kelias išpuoštas mirt.

Iš kur tokia mintis?

Mano budas juokauti - sakyti tiesa. Gal del to kitiems atrodau beprotis Nekaltas

O kas yra tiesa?

Beprocio juokas Mirkt

kaip mirštačio gyvulio

visi beprociai juokiasi skirtingai, tad kokia prasme gali but…

is esmes teisingai pasakyta…

girdejau. Kraupu pasidare…

Kodel pseudofilosofai, olo? Visi mes galim vaizduoti, kad esam labai orus ir auksciau uz kitus, bet negi tau gaila, kad yra zmoniu, kurie bent jau megina mastyti giliau negu visa mase? Man atrodo, vien pastangos yra sveikintinos. O pseudo ar ne pseudo, siuo aspektu nera itin svarbu. Siaip beprociu tema man apskritai yra labai idomi. O dar labiau susidomejau perskaicius Heses “Stepiu vilka”. Is tiesu, savokos “protingas” ir “idiotas” yra laaabai jau reliatyvios. Kaip ir viskas pasaulyje. Labai mazai mes dar zinom. Todel ir vertinam viska pagal savo supratima, kuris daznai yra gana ribotas.

As ir taip sakau: vienos tiesos nera. O riboti esam tik, kiek patys sau leidziame, save riboti… Šypsena

mm…nenoriu isgirst beprocio juoko…nes manau kad jis persismelkes skausmu…beprocio juokas tai zmogaus nusivylusio gyvenimo juokas…

uz durnus klausimus reikia susimoket nu nors po 100 lt pradziai Cha cha

dar viena pernelyg savim pasitikinti isnaglejusi persona? Nekaltas

o aš puikiai žinau savo gyvenimo tikslus ir prasmę, ir net jeigu kažkas tai paneigtų, tuomet man visai to nereikia. prasmė jau yra žmogaus išsigalvojimas.

šiurpiai čia pasakei :] ačiū dievui aš žinau savo gyvenimo prasmę. ;] tikiuosi tu taip pat savo.

“Gyvenimas uz beprotnamio sienu - ne maziau juokingas” Taip (nebeprisimenu koks autorius parase siuos zodzius)

O ar bandet atsakyti jam tuo paciu?

taip… jis kartais išsiveržia iš manęs…