Jums taip kada nors buvo?

Ne

Buna, kad neatpazisti zmogaus, nevarykit. Galbut jis/ji pakeites sukuosena, labiau suauges, drabuziu stiliu pakeites… Net ir tie, kurie sakotes nesutike savo buvusiu merginu/vaikinu, galbut jie ejo pro sali, o jus tiesiog neatpazinote…

Buna, as labai sunkiai atsimenu veidus. Kartais gatveje pamaciusi ir visai neblogai pazistama zmogu suabejoju, ar cia jis. O vat vyras mano geriausiai atsimena visus veidus, nors ir butu mates viena karta kokiam vakareli tarp daug zmoniu.

Erode Gėlė - taikai i gerietes Cha cha Gerai

Man buvoNekaltas. Tiksliau, mano kolega manęs neatpažino. Bet nenuostabu, nes paskutinįkart buvo matęs paskutiniais nėštumo mėnesiais "bičių sugeltu" veidu, taigi, praėjus metams "numetus" apie 30 kg, atsiauginus plaukus ir dar su vaikišku vežimėliu, ko gero, atrodžiau kiek kitaip, nei darbe prie kompoNekaltasNekaltasNekaltasCha cha.

Mergina, aišku, galėjo ir pati tau prisistatyti… Situacija kvailoka.

Cia tai nerealiai pritrenkiai…

Niekad gyvenime taip nesu net pagalvojusi,o tau taip nutiko…

Dabar net apie tave truputi nuomone pakeiciau…bet,kam gi tai rupiCha cha

Vis tik geras bajeris,liux!Juokiasi

nerūdyja tik mirma meilė, o pirma "pana" - et, buvus nebuvus… o jei net neprisimeni, tai ir neverta Kietas

geda!

O as net savo veido neprisimenu… Nekaltas Bet tam reikalui stengiuosi nesiotis fotoaparata. Juokiasi

mungu: Tu del visa ko uzsirasyk tos panikes telefona ar bent muila. Taip Gali buti, kad neuzilgo ji taps labai turtinga. Cha chaCha chaCha cha

dažnai pasytaikydavo, ypač kai santykiai būdavo trumpi, o jų būdavo dažnaiDrovus