Jums taip kada nors buvo?

Keista, siaip zmogaus veida labai sunku yra pamirsti. Pamirsti jo varda, kur susipazinai ir t.t., bet kad sitaip jos pe kelis kartus neatpazinti?! Nesuprantu! GAl kai su ja buvai ji tau absoliuciai nieko nereiske?

na tai kad reiske…galewsiai…as jos varda prisimenuŠypsena
ale gera kad ne man vienam taip buna, pasirodoŠypsena

as irgi nustebus…man tai tikrai taip nera buve…zmogu prisimeni…nesvarbu ar jis tau buvo malonus ar bjaurus…tiesiog niekas nepasimirsta…gal kokios detales…gal neprisimeni kaip atrodo akys ar lupos…bet bendras veidoi vaizdas tikrai islieka…gal nebent ji tai buvo pirmojo meile mokyklos laikais…kai dar buvot mazi…uzaugot, pasikeitet, ir del to jos neatpazisti?..bet juk taip negali buti…ane? Flirtas

[Jums kada nors taip pasitaike, kad pamirstumet kaip ji(jis) atrodo?
berods kai mazas buvau, maniau kad niekad nepamirsiu pirmos panos : )))

[/quote]

Gal tokia ir buvo pirma pana, geda Gerai. Viska kas pirma karta turetum prisimnt.
Labas

Gal tokia ir buvo pirma pana, geda Gerai. Viska kas pirma karta turetum prisimnt.
Labas

[/quote]

va tame ir bajke, kad pana tai labai chiki…nu …kazkaip keistai gavos:]

ne, taip tikrai nebūna. Labai gerai atsimenu žmonių veidus ir kur juos buvau sutikusi.Taip

Ko cia nesuprast Nekaltas Taip ir supratau kad tu jos nepazinai Nekaltas Kiaulukas Kiaulė tu !!!

Na siuo atveju nera ka nepatogintis, paprasciausiai kiekviena karta skambinant ne visai artimam draugui reikia prisistatyti, ne viena kart man yra buve… pakeliu, o ten mala mala mala… ir turi speliot kas skambina. O geriausiai buna su zinutem…
O kas liecia tu neatpazinimu… anokia cia beda… zmones stipriai keiciasi Nekaltas

Na jei jau 20 metu praejo… Cha cha

mane tai irgi knisa, kai neprisistato. Ir nera cia ko nepatogintis. As tai tokiais atvejais be ceremoniju klausiu, kas skambina ir panasiai. Kartais gali neatpazinti net labai artimo balso, pavz kai nesitiki, jog skambins, kai telefono ausine / mikrofonas truputi kreipia balsa ir panasiai

Berods, tik kelis kartus ar net viena buvo… kad pamirsau veida zmogaus… sutikau gatveje kazkokia moteriske… kalbames…ir niekaip negaliu prisiminti jos …hmmm… pakalbejus atsisveikinau… ir po to vistiek neprisiminiau kas ji per tokia Nekaltas matyt, nereiksminga persona… vienu negali pamirsti nors uzmusk… o kiti nuplaukia kartu su praeitim…Labas

hm…na ne, praejo tai tik sesi metai…bet tai paskui pasijutau tai va panasiai kaip po daugybes metu…
velniava…o manew kad prisimenu zmonesLaimingas

Zuikuti, nu va…viena situacija ir tu mane kewle apsaukinejiŠypsena Mirkt
Covaxe, va tame ir bajke…suprasciau jei tai butu gyvenime nereiksmingas zmogus kurio galima neprisimint…
Ronas, na…kai zmogus i akis kalba ir jauciu, kad turiu zinot…nesugebejau zinok paklaust:]

Nea, mungu, nebuvo man taip…NeNeNe Nezinau, as kazkaip su savo buvusiais isvis nesusitinkuCha cha Bet manau, kad jei susidurciau, tai tikrai pazinciau. Nebent nepazinciau tu, su kuriais darzelyje kartu "meiles" zaidziauCha cha

buna kad galvoju kad kazkur maciau…bet mylimuju tai jau niekad nepamirstu…Cha chaCha cha

Pernai sutikau savo pirma Širdis po 20 kiek ten metu… Ir nuo tos dienos mes geri Apkabinimas draugai, iskaitant mano Vyras ir jo Moteris. Mums nebuvo lemta Širdis, bet but draugais Gerai.

Man tai buna sutinki gatvej zmogu, atrodo kad mes geriausi draugai isklausinejam kaip gyvenimas, ir pan, o po to net prieš save geda, net neatsimeni iš kur ta zmogu pazisti.

deja, emei ir pamirsaiLiežuvis siaip iki siol visus prisimenu…

Nebuvo - prisimenu visus Juokiasi

na dar patikslinimas…as sutikau ja gal …hm…po berods 6 metu:]tai gal del laiko taip…nors nepasakycew kad ji baisiai jau kaip nors ten pasikeitus…

[/quote]

tai nieko tokio,kad pamirsai Juokiasi siaip panos visad viska ilgiau atsimena Taip Šypsena beje, juk veliau ir pats prisiminei kas ji Šypsena tiesiog momentinis uzsimirsimas ir tiek Juokiasi