Jums taip kada nors buvo?

Jums taip kada nors buvo?

nu situacija…varau as vakar iki katedros ir sutinku prie penkto auksto laiptu pana kazkokia i kuria berods nekreipcew demesio…ale einu ziuredamas pries save ir jauciu kad ji i mane ziuri idemiai…na pro sali eidamas dar karta pasiziuriu…ji man "labas!ka tu cia veiki?"as taip ir susimecew…nu labas…mokaus berods…ten kazkoks lievas pokalbiukas, kurio metu as visaip kalba vartau kad kalbet tik apie ja o ne mane(nu nepamenu kas ji tokia ir viskas)…paskui galewsiai acibodo , tai skau einu zinok reikalu turiu…nuvarew, atgal grizdamas dar karta su ja pakalbejau…ir tik kai nuejau visgi prisiminiau , kas ji tokia…Šypsena
mano buvusi pirmoji pana
Juokiasi
Jums kada nors taip pasitaike, kad pamirstumet kaip ji(jis) atrodo?
berods kai mazas buvau, maniau kad niekad nepamirsiu pirmos panos : )))

Ne nebuvo,nes,ko gera,nesu tiek turtinga patirtim Blogai .

ne nuo patirties turtingumo priklauso… Tiesiog buna, kad zhmogus pasidaro visishkai nebesvarbus… bet visishkai… Man konkrechiai taip nebuvo buve, bet panashaus tipo atveju pora buvo… Su pateviu, kuris mane isivaikino ir gyveno su mumis 6 metus, o po to ishsiskyre su mama, kazhkada gatvej pasisveikinau automatishkai, o po to, paejus gabaliuka, supratau, kodel tas zhmogus sustojo… Baisu, bet naturalu. Tiesa, jis nebuvo nesvarbus, bet ji norejosi pamirshti…

Pradine stadija… Vartokite tamsta BILOBIL Šypsena

man tai pasitaikeTaip

Ne.
Savo pirmąją meilę prisimenu iki šiol ir nepamiršiu niekad. Jos nebėra tarp mūsų Liūdnas
O pirma mano mergina buvo mano buvusi žmona.

ir kaip jausmas?Šypsenaman tai kazkaip neypatingasNe

Na, kolkas as tikrai atsimenu kaip mano 1-as draugas atrodo, bet po issikyrimo jo dar nebuvau sutikusi… Gal ir idomu butu Šypsena
Bet jis gal nelabai noretu. Pyksta, kad pabegau Šypsena

tuoj paziuresiu kas tas mungu… (maza ka, gal cia tas kuri as snekinauCha chaCha cha)
nes siaip man taip yra buveFlirtas, kai as pamaciau savo pirmos klases meile, priejau ir uzsnekinau. tiesa as is kart prisistaciauTaip, nors nezinau ar prisimine. tiesiog man paciai buvo smalsu suzinot kaip zmogui sekasiŠypsena

Niekada taip nebuvo. Neturėjau tiek daug simpatijų, kad pamirščiau.Šypsena

su viena is pirmuju savo meiliu as siuo metu palaikau puikiausius draugishkusApkabinimas santykius…labai smagu…ne tik viska prisiminti, bet ir sukurti ka nors naujaMirkt

it wasn’t me Ne
Šypsena

na dar patikslinimas…as sutikau ja gal …hm…po berods 6 metu:]tai gal del laiko taip…nors nepasakycew kad ji baisiai jau kaip nors ten pasikeitus…

jei kazka prisimeni veliau, vadinasi dar galutinai nepamirsaiŠypsena nors kartais pamirstame ir pacius svarbiausius zmones…

hehe, mungo, pavarai! Juokiasi
As visas savo meiles ant pirstu galiu suskaiciuot! (ir net ant vienos rankos) Taip
Ir kiekvieno jo veida idealiai prisimenu Flirtas

zuiki, nu tu ryskiai apie mane ne taip pagalvojai:]
as tiesiog nepazinau josMirkt

Kad ir po dešimties ar daugiau. Jei žmogui kažką jautei, niekada jo nepamirši.

Man šią vasarą panašiai nutiko - išmoviau per savo gimtadienį atostogaut į sodybėlę kaiman - sėdžiu pievelėje, karpau savo vestuvinę suknelę ir ruošiuosi sijoną pasisiūtiŠypsena suskamba mobilus - numeris nepažįstamas, vyriškas balsas pasisveikina kaip su sena pažįstama, su gimtadieniu, kaip gyveni ir t.t. - aš tuo metu bandau perkrėsti atmintį, kam po perkūnėliais savo telefoną daviau ir neištvėrus mandagiai pasiteirauju: atleiskit, bet gal galėtumėt pasakyti, su kuo aš kalbuNekaltas kitam laido gale visiškas Apakęs ir: taigi čia aš - (vardo neminėsiu). pasirodo - visiškai nepažinau savo Ex balsoApakęs baisiausiai susinepatoginauDrovus, o Jis turbūt pasijuto kaip šlapia mazgote per nosį gavęsNežinau

Taip pritariu Šypsena