JL

Kad kiek snekejo ne kosmosas,yra kas daugiau gerokai investuoja.

Paklausai per monitorius bum bum ir tada paklausai masinoj ta pati bum bum. Ir tada supranti, kad teisingam bosui ir dvieju sesetuku uztenka.

dr002>teko skaityt i klube,kad savo jegom darant,uztektu 3-4k lt ir slyvoje jau galetu audiofilai muzika klausyt Cha cha

kipsas>jei tektu drakonint org mage ,tai iskarto atkrenta Ufff

klube 3-4 k lt Žliumbia

inproof, tu ne taip supratai… turiu galvoje, kad tie ‘muzikiniai fanatai’ didziojoj daugumoj isauga ir nustoja svaigt kisdami tukstancius i masina ir vis negaudami norimo rezultato, bet poreikiai kokybei su metais dideja… jei tokie teisingai issivysto, anie ir toliau ‘lipa’ virsun ties muzika, bet jau namuose, nes supranta, kad masina ne tas daiktas kur kadanors isgausi norima rezultata, kad ir uz 10k pinigu ir i virsu… tas pats ir pas mane… nors ir svaigau visa gyvenima protingai apie ta muzika masinose, dviejose sukrauta belekiek belekas is jau lygio, (bulka- pioneer deh9600, komponentai infinity kappa, audison stipralas, subas tai vibe), ubage becker gran prix, infinity kappa perfect 3way komp, galas infinity kappa elipses, jl subas, audison, phoenix gold stipralai… laidu, izoliaciju, podiumu ir kito bredo neminesiu, babkiu belekiek, o bet vistiek patalpoj pas mane groja bene 2x geriau… geriau gera masina su geru mataro garsu ir plius minus kokybiska audio, kad ausu nereztu Taip

Dr pas mane dabar su labai rimtais laidais, klemom, akumu, 2x JL 12w0v3, JL e4300, ir alpine 9855r gaunasi apie ~2400lt + - sudeliakai ~200lt. Tai dar liko stiprintuvas vienas, komponentai ir garso izoliacija, ir bus tvarka.

dr002>yra tu alternatyvu,rimtas changeris su gerais duomenimis,plius garsas ne per org stipra ir nk nereik drakonint Šypsena

dr002 senutė volvo s80 2000, nežinau kokia ten ta aparatūra, bet man užtenka Šypsena geresnės neturėjau tai nėra su kuo lygint Cha cha (prastesnę turėjau)

ubagss viska as supratau, as taip pat prie to pacio, kad namuose visada geriau gros, visais atvejais, nes auto yra labai nepalankus kevalas muzikai, bebenciux jei tau pasiseke ir pas tave yra dynaudio tai dziaukis Gerai

bebenciux>realiai man siuo metu uztektu kas yra s80,nebent pereiciau su izoliacine medziaga,kad nx nebarsketu tos *****os plastmases nuo boso Cha cha

kipsas>siaip aisku muzika siokia tokia man patikti,bet blied…pasikartosiu,buciau 23metu,tikrai drakoninciau Cha chabet dabar…isliesciau pora klt,o dziaugsmo tiek nebesuteiktu,kiek suteikdavo ibliovus kokias elipses pries 15metu Cha cha pamenu pries pat kaledas parejo pionieriai kiausiniai…lekiau i garaza juos instaliuot,i baliu net pavelavau,jei buciau neinstaliaves,jauciu bbis butu buves ne balius Juokiasi

dr002>man irgi nestovi ant jokiu darkymu mago,butu bumeris,snekeciau kitaip,o slyvoje nera ka ten daryt,o jei nedarai mago,tai nelabai ir verta prie kitu daliu list,nebent pasitikrint ar cikai,dinamikai veikia kaip priklauso Šypsenakazkada maciau dsp komplekta e39 uz 500lt,bet reikia ir mago kito ir dar ten lyg kazko Nekaltas

Rokas>nu skelk savo versija,kas prajuokino? Baisus

Rokas vertinu tavo nuomonę Paplepėkim

dometis istisai yra ok Gerai kuri boba yra geriau,stora ir be papu ar plona su papais,o gal stora ir su papaJs?

Ka namuose turi?

butirka Pavargęs viskas aisku Gerai Juokiasinuo to ir reikejo pradet Mirkt

daba pagalvojau… muzika kaip po tokia, duomiuosi bene 30m, aparaturom arti 20m Ufff tiesa, jaunatviskas maximalizmas kazkur dinges, nepuolu aiskint garsiai viesai iskart, kad jus visi lokaim bet ir tai kaip ir nieko tokio Cha cha svarbu zmogus pasisake, tiksliau nuveme Gerai

Galvojau kuri laika apie diamondus, bet del musu audio salonu karu taip ir neteko perklausyt Ne