JL

Nepermazas turis ko? Zemadazniu? Ne cia jiems kaiptik, kaiptik, 2x 35l

siaip as kai ka nors kraunu sunkaus,tau stengiuosi sukrautu uz asies,i prieki labiau,o tu viska kisi i gala,nes subas neleidzia Cha chao levelingo nera,todel vairuojasi blogai su kateriniu priekiu Cha cha

Jo del to tai pimpis konkretus, bet ka padarysi, jei labai jau daug vezt reik tai i keleivio vieta prikraunu ir issilygina. O siaip tokiu kiekiu as nevezioju pastoviai, max 3-4km nuo iskrovimo vietos iki garazo

ko nepadarysi del muzikos,tiksliau del Moteris Cha chademesiaus. nors siaip pastebejau,kad siauliuose laaabai retai kur beisgirsi bummm bummm bummm

mano bobai nepatinka sitas visas reikalas Ne per 3 menesius su volvo 10k isukau, tai zinok man muzika daug ka groja masinoj Mirkt

taigi bum bum ne muzika.

bobos pas cholopus buna Mirkt Blogai jaunims ciortavas Blogai Cha chaacuktuvaz>bet kokiu atveju bum bum buna,kad ir haiendas sudetas Mirkt

atvaziuok paklausysi ar cia tik bum bum Mirkt Tik atsivezk kokios grazios muzikos FLAC formatu, nes ruski bum bum negroja pas mane Ne

rodyt subu pilna bagaznika, uzsimint apie alpine mage ir subu stiprala, o visa kita nepaminet kaip pagrindo, na Nekaltas o siaip, jaunims Gerai visi isauga is tos belebirdos masinose, nes isgaudinek kiek nori- bbs vistiek su gera gera kokybe Cha cha

butu man dabar kokie 23m,tai buciau senokai isdrakonines slIvos haienda,o dabar px,isipiesi 320km/h kokibes mp3 ir dantis sukandes klausaisi tratalynes Gerai Cha chasiiap net nepamenu namie kada klausiausi savo haifajaus

Rašykis flac Cha cha (jei tas flac nepadarytas iš kokio 128 kbps empėtrys Cha cha) O šiaip pirkit limuzinus su haiendine aparatūra Gerai Cha cha

ubagss ziurint su kuo lygini, jei su namais tai aisku sunku kovoti yra jei imant tuos pacius pinigus. Bet turint 3-4k tam ir nebloga kevala tai zinok rezultata galima isgauti labai rimta. Klauses as keliu rimtu projektu, nu atsisedi tai gera klausyt net, bet namuose muzika klausyt visada bus smagiau. dr jei dar 320kbps tai dar puse velnio, vis ne koks 192kbps Cha cha Cia pries kelias diena issikepiau tapacia daina 320kbps ir FLAC 2980kbps. Nu skirtumas ir pagal garsa ir pagal skaicius aiskus.

Ir išvis nexuj toj mašinoj belekokia kokybė? Gi negyveni mašinoj Cha cha

nori kad isleistu dumus nuo flaco mano haiendinis ch changeris? Cha cha

per para masinoj praleidziu kokias 7-8h tai panasiai Mirktneisleis nebijok, daznai cd dezes daug graziau groja nei grotuvai Mirkt

draugelio tevas i e34 30k lt ar tai 35k lt idejo,tai ant kokybes lyg prizu buvo pasirinkes jau Cha cha

nu 30k tai cia jau kostmosas, bet imanoma. Aisku dar priklauso kas kur montuoja. As viska pats darausi.audiogroupforum.com/csforum/showthread.php?t=63767 Cia i volva sudeta laaabai rimta aparatura.

inproof>ta prasme norejau pasakyt,kad turbut nelabai oe deze nuskaitys flaca Mirktsiaip kad atitiktu mano poreikius,tai man uztektu 1keur daugiau nei per akinius,cia daug maz paciam daug ka darantis

Aš kai neturėjęs rimtos aparatūros tai dabartinės gamyklinės užtenka man per akis. O ir šiaip vien repą klausant ta haiendinė aparatūra netektų prasmės Cha cha

bebenciux>kokE masina? pvz pas wori prologic7 dsp ,tai man per akis tokios gamyklines,groja pagal visas paniatkes,viskas is priekio