JL

gal pries 15metu supratau,kad apie muzika,papus ir alu neverta diskutuot,kas vienam ok,kitam bbis…tiesa,dabar dar prisidejo kedys vs laimute Juokiasi

kiekvienas is savo varpines sneka,siai dienai,sedi i masina,grot groja ir uztenka,kai bus lt ir busiu audiofilas,gal ir investuosiu i masina dakuja tukstanteliu Paplepėkim

pas draugeli sudeta aparatura i slyva viskas pajungta nuo originalaus bmw teliko,groja visai norma

rokai, infiniti visumoj imant visus produktus- taip Taip bet yra ir isimciu kaip po perfect serija ir is dalies kappa Mirkt isgirsk bent 5eta komponentu skirtingu firmu vienoj vietoj uz +/-ir pergalvok per naujo po to Ufff ne vien firma pavadinimu groja… bbiais matuojates kaip visad? Cha cha tada mano senukai buitiniai: rotel ra-971mk2 stipr, tuneris pioneer f-656, galva siuo metu sitas kompas per project dac’a , tupla linijiniai ir 40m audio laidai, tannoy 603II ir tannoy 631se Linksmybės

Stulpas>kas tau norma,kitam bus parakas Mirkt kaip garso saltinis,tai tiek telikas,tiek ne telikas pas slyvas Blogai Gerai Blogai

Nu va rokas rimtai cia uzsivede, apie infinity irgi teisingai pasake, yra ten keli gaminiai ju geri, bet tik keli, DLS, Focal, Hertz, JL Audio, MB Quart, Morel, Phass, PHD, RS Audio cia yra gamintojai rimti kurie gamina garsiaklabius automobiliams.

vieni deda ir buitinius bosus i masina sitos firmos,pats irgi minciu turejau,kazkuri modeli pasiimt seas.no/

dls, mbquart, focal turejau Taip kaip ir kruva dar visokios beleberdos Ufff tas kas siai dienai stovi tose masinose mano ausims beveik tinka, bet tik beveik, nors jau seniai nesiparinu, nes neaktualu Ufff

Man pioneer gamyklines uztenka. Mp3 ir 6 koloneles.