Jei imtumėtes verslo...

Jei imtumėtes versloŽvaigždė Žvaigždė Žvaigždė

Sveiki, Norėčiau sužinoti, jei imtumėtes verslo, kuo užsiimtumėte? Paslaugom(kokiom?) ar prekėm(kokiom?). Turėkite omeny, kad verslas turi būti legalus(ne reketas, aferos ir t.t. Cha cha) Nuoširdžiai Jūsų, Kubikas Apkabinimas

viesnamy atidaryciau Cha cha Cha cha Cha cha(joke) Juokiasi Juokiasi Juokiasi(zinoma pries tai legalizuociau Cha cha) o siaip sawo verslo pradet nenoreciau, pernelyg rizikinga Blogai Mjau… Žvaigždė

Mjau tai mjau, o kur tu matai rizika?

gal ekspedicine kokia agentura… neturint jokio turto galima sukt didelius pinigus Šypsena

tarkim, turint sawo versla, rizikuoji bankrutuoti. Konkurencija yra visur, o kartais yra labaj sunku laikytis virshuje, tuo labiau, kad konkuruoti su senom firmom yra beveik neymanoma… O tuo labiau, kaip tu atidarai SAWO firma, SAWO wardu, tai rizikuoji ir sawo paties pinigais. Vnz, nieko gero… Savo verslo nenoreciau tureti… Ne Nu as nekalbu apie braskiu pardawinejima turguje Nekaltas as sneku apie kazhka rimciau Nekaltas Mjau… Žvaigždė (apie ka neklausk, nes konkreciai nepasakysiu…, vnz mano mintyse dideles ymones )

Gerai ir kaip sukt didelius pinigus, jei neturi jokio turto??Pazadinkite miegancius pinigus Šypsena) Gerai

Na… rizika galima pasiusti ant triju raidziu - UAB Liežuvis

emm… Nekaltaskad abejoju ar imsiuos nuosavo verslo… nors ka gali zinot… Nekaltas

atidaryciau sokolado parduotuve Girtas Niam niam

as atidaryciau kur nors tokia miela ir jaukia kavinuke,kokioje buvau krokuvoj-ten tokia labai jauki ir zodziais neapibudinama aplinka Angelas susirenka jauni zmones praleisti vakaro,ir sedi visa laika zaisdami stalo zaidimus-“monopoli” ir pan. aisku,jie ka nors uzsisako,bet meniu nera labai platus-apsiriboja siek tiek alkoholio ir pieno kokteiliu,bendeliu ir kitokiu skanestu Niam niamzodziu,zmones ne valgyti ten susirenka… Taipman ten labai patiko,ir noreciau ateityje kazka panasaus vilniuje ikurti… Cha cha Gėlė

nu nzn ar [radeciau, bet gal koki maisto pervezimo, ar taip buitiniu rakandu Cha cha gal kokia kavinuke… nzn Cha cha lb man dar toli iki to Cha cha

Siaip as irgi noreciau kluba koki atidaryt Liežuvis bet ne tokia standartini kaip visi Liežuvis disko koki nors su grindim sviecianciom skirtingom spalvom Liežuvis

maisto pervezimo? Pavargęs

niu nezinau…gal durnyna gal sokolado marketa… jei rimtai tai noreciau uzaugus but dizainere,atidaryt kokia rubu parduotuve… Laimingas

atidarom durnyna kur durniai bus gydomi sokoladu? Cha cha

sokoladoterapija Juokiasi

kazin turetu pasisekima tarp durniu?

pradzioj nueik paklausk y virtualu iki18 durnyna Cha cha

N0t4U & Jurgooote > Lietuvoje šokolado parduotuvės merdėja… Nieko gero iš to… O aš pats kažkada galvojau apie ‘web design & programming studio’ (su draugais net ir pavadinimą buvom sugalvoję Šypsena, alia kažkaip gal tai buvo tik svajos Šypsena na nebent būt tik jos vadovu… o tai kažkaip nesinori sedėti prie kompo ir perdienas dirbti tą patį darbą.