Jei imtumėtes verslo...

beje, dėl rizikos: kas nerizikuoja, tas negeria šampano

manau,ateity taip ir darysiu Taip perimsiu tevu versla Laimingascia nzn kaip ivardint,ko gero maitinimo istaiga Laimingas

Rubu modeliavimas ir gaminimas

Nesiimciau, leisciau tuo uzsiimineti vyrui Mirkt

mano bratkis taip suka, ikure imone, nupirko kelis kompus idarbino kelis bicus nusimanancius uri pazinciu ir wsio. pwz wieniem reik west plasmastikiniu langu profilius tai jis paskambina wezimo firmai sutaria del masinu, tos masinos jas weza o uzsakowas moka firmai bratkio, obratkis wezejam ir taip byra pinegeliai wien tik kad pakilnoji telefona…

nu nezinau ar mane supratot Šypsena

Prekyba Taip O kokios prekės - nesakysiu Cha cha Nieko nepagalvokit Nekaltas Tik nelabai esu mačius kažko panašaus, ką įsivaizduoju Cha cha Todėl neatskleisiu Nekaltas

Oho… pardavinėsi tai ko net nėra? tai gal gamyba?

dawai! Cha chamanau tada labai jau padaugetu tu durniu… Žvaigždė ŽvaigždėNiam niamŽvaigždė Žvaigždė

Vezciau nekaltas merginas i Ispanija apelsinu skint Taip

Verslas…

Kazino LaimingasNa o jei grįžtume į realybę, tai turbūt prekyba.

as tai gal kosmetikos parduotuve atidaryciau o veliau jas plesciau Taip Mirkt

nzn dar…net neisivaizduoju… Nekaltas Ne

taj, kad ju ir taip ant kiekvieno kompo… nebutu kuo issiskirti is kitu Liežuvis

Ne… Cha cha Yra tokių prekių, bet nėra jų specializuotų parduotuvių, būna tik bendrose Taip

O as tai uzsiimsiu labai legaliu verslu - pardavinesiu laikrascius Cha cha

visu pirma niekados nesokciau tenm kur nenusimanau,zianu tik tiek kad gyevnime niekados nesusieciau verslo su informatika,nes tai ne man Cha cha na jei tureti savo versla o ne darba kaip dabar pigiai pirkt ir brangiai parduopt tai specializuosiuosi savu laiku maitinimo sveroje…Ta prasme pakelews uzeiga su skaniu maistu ir didele stovejimo eikstele,nu nieko nepasakosiu nes ideja pasivokstit…Dar niekados i furu biszi neiciau turiu labai artimu zmoniu tuo uzsimanciu tai pakankamai neraus biznis…O kas link maisto tai zmones gyvena geriua o ir kaip begyventu zmones valge valgo ir valgys Mirkt

False Ne Su UAB liaaabai lengvai gali prisizhaisti tiek, kad gausi elementariausia baudzhiamaja byla uzh sukchiavima Angelas Duokdie, kad ne stambiu mastu Nekaltas Dar BK numato straipsnius uzh aplaiduma, uzh tychiny bankrota ir kitas aplinkybes Drovus Zhodzhiu, neskubechiau su tokiom ishvadom ir geriau pasizhiurechiau visalietuva.lt pamatydamas kokie verslai populiariausi Lietuvoje, o europages.de - tam kad suzhinotum daugiau apie tai kas darosi verslo Europoje…

Yra tokie dalykai kaip “nelegalus darbas”, “prekyba zhmonemis”, “savadavimas” ir kitos juridines savokos apibudinti tai, ka ish Tavo zhinutes galima numanyti ar bent jau koks susidaro yspudis Laimingas