Įžeidžiantys žodžiai...

Įžeidžiantys žodžiai…

Na, išlįskit visi iš privatų ir dienoraščių ir pakalbam rimtai Cha cha

Šį kartą ne apie komplimentus, o priešingai - apie įžeidžiančius žodžius. Juk teko tokių girdėti ir ne vieną, ar ne?..
Man nedaug teko tokių "malonybinių" žodelių savo adresu išgirsti, bet keletą turiu savo kolekcijoj. Niekad jų nepamiršiu, nes įsižeidžiau ŽIAURIAI Piktas
Tai va, sykį mane pavadino kobra ApakęsPiktas Na, aplinkybių nepasakosiu, bet juokingiausia tai, kad po to mane bandė įtikinti, kad tai komplimentas! Na, o visų baisiausia, ką teko išgirsti tai buvo sena kempinė Pavargęs Na, čia jau be komentarų… Pavargęs

Pasiguoskit, kaip jus yra pavadinę… gal net papasakosit kokiomis aplinkybėmis?.. Nekaltas

Aš nemalonius dalykus stengiuosi greitai pamiršti jie man atminty neišlieka.Nekreipk dėmesio į tai.Yra gera patarle:“Nors puodu pavadink o į pečių neįkyši.” Mirkt

Šypsena et… ar verta kreipti dėmesį???
realybėj nors į dūdą įkalti galima, o čia… Ne
nekreipi dėmesio - ir tiek Šypsena

o kobra - man patinka Gėlė

o kobra, tai tikrai komplimentas. nes gyvatės labai vykrios, protingos ir dar labai pavojingos. Taip kad cia tikrai komplimentasTaipTaipTaip

Sena kempine tai dar puse bedos Cha cha Blogiau kai sena tarka pavadintu Juokiasi
O siaip tai gi nereikia kreipti demesio, nes dazniausiai tai daroma, kai zmogus buna pagautas blogu emociju, o tai reiskia, kad jis yra savotiskai sergantis tuo metu.
Oi, Ledi, visko per gyvenima buta… Virtualiam pasauly manau i izedimus reikia kreipt maziausiai demesi, nu realiau kiek kitaip Nustebęs Cia jau gali buti susiformave ilgalaikiai konfliktai, persipyne interesu zonos, taip, kad kartais ir malonu sukurti kokie skambia, nors ir Baisu fraze… Ka as zinau NekaltasNekaltasNekaltas

As vis ir galvojau Nekaltas, nu ka tu man primeni Juokiasi

Na ne tai norėjau pasakyti. Nesijaučiu aš įžeista ar supykusi. Tuo labiau ant bangiečių. Nes čia dar kol kas nieko panašaus negirdėjau Cha cha Tfu… tfu… kaip sakoma Cha cha
O paklausiau tik tam, kad pasidarė smalsu kiek toli neša žmonių fantazija… kokių žodelių galima atrasti norint įkąsti kitam?.. Nekaltas Gal taip papildysiu savo skurdų arsenalą ir turėsiu kuo atsikirsti kai kas nors gerai užnervuos Kanda

Tai sakot kobra komplimentas?.. Nekaltas

apie mane visi arba tik gerai atsiliepia arba as nesuprantu Nekaltas

Zmogaus su fantazija ir geru humoro jausmu , niekaip neiskaudinsi,
O pesimistams ir paklauses ar gera diena- pagalvos , kad tyciojies is joMirkt

Nu tikrai yra ir manę įžeidę, esu ir aš išgirdusi įžeidžiančių žodžių, bet neprisimenu nei vieno.

Štai čia tai teisybę pasakei , o aš vis galvoju , galvoju kuo čia gi mane įskaudinę buvo ir neprisimenu , nors ir senu krankliu , ir varnėnu buvo išvadinę JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Jo ir dar su lietlempe bandė degintMirktCha chaCha cha
Viskas tvarkoj, esi optimistasCha chaCha cha

Sakai neįskaudinsi? Nekaltas Na, nežinau… galima aišku nekreipti dėmesio, bet jūs man pasakykit, kaip reaguot pvz. kai atsiliepus telefonu išgirsti: "Labas, karve, kaip gyveni?" Pirmą kartą tai pasirodo juokinga, antrą nelabai, o trečią… pradedi kurti keršto planus… Cha chaCha chaCha cha

Sakai neįskaudinsi? Nekaltas Na, nežinau… galima aišku nekreipti dėmesio, bet jūs man pasakykit, kaip reaguot pvz. kai atsiliepus telefonu išgirsti: "Labas, karve, kaip gyveni?" Pirmą kartą tai pasirodo juokinga, antrą nelabai, o trečią… pradedi kurti keršto planus… Cha chaCha chaCha cha

[/quote]

O kas jei ragely vyriskas balsas, pasiterauji,kaip jautis gyvena, o jei moteriskas-m pareiski, kad is tokios pat ir girdi. Nu kiek beskambins…
O siaip tai as Vyras zinau, kuris Moteris, kitaip kaip pabaisom, kobrom, karvėm …ir t.t. nevadina… Ir ka tu jamNekaltasNekaltasNekaltas

aga Gėlė

o štai su kempinėm, tazikais ir kitais banno-pračečnais įrankiais jau sunkiau…

Mano dragas savo Moteris vadina kikimara. Bet jam taip švelniai gaunasi…
Nuo intonacijos viskas priklauso. Čia intonacijos ir veido išraiškos nepamatysi, todėl ir žodžius gali interpretuoti tik pagal savo nuotaiką.

Galvojau, galvojau … ir nesugalvojau nė vieno epiteto, kuris mane būtų įžeidęs nei realybėje, nei čia. Nekaltas

Esu link optimistu, tai man kaip ir tas pats.NekaltasVeliau dar kartais su bajeriu prisimenu ir papasakoju kitiemsJuokiasi

Taip, nuo intonacijos daug kas priklauso, arba kartais nuo aplinkybių… Nekaltas
Nepamiršiu, kaip vieną Kalėdų rytą suskambus telefonui išgirdau savo giminaitės balsą: "Ragana tu… " Net sustingau akimirkai… Pavargęs Paskui sakau: "Ačiū už kalėdinius sveikinimus"… Kaip po to išaiškėjo, tai irgi buvo komplimentas… nes ji norėjo pasakyti, kad kai ką teisingai jai išpranašavau… Cha cha Ir kad ta pranašystė išsipildė būtent Kalėdų rytą…

Tai pakales, tavęs gal visi bijo, ar toks ne zlapametnas esi, kad nė vieno blogo žodelio apie save nepameni?.. Cha cha

Mane vienas bendradarbis kartais vadina "sena nendre". Kolegos klausia, ar nepykstu. Sakau, kad "nendrė" man patinka, tai į žodį "sena" nekreipiu dėmesio. Bet tai linksma istorija. Šypsena
O apie rimtą įžeidimą (prieš porą mėnesių) vis dar negaliu kalbėti - matyt, labai jautriai reagavau, užgavo stipriai. Nežinau