Įžeidžiantys žodžiai...

Tikra tiesa, ne žodžiai, o intonacija svarbiausia Taip

Jo, apie rimtus įžeidimus tikrai sunku kalbėti. Gal ir nereikia. Tegul tai kuo greičiau pasimiršta. Bet kartais tie žodeliai tik trumpam supykina, po kurio laiko juos prisimeni su šypsena. Būtent apie tokius ir noriu jūsų paklausti.
Na, tai kaip reiktų atsikirsti, kokie dar būna taiklūs, bet ne labai įskaudinantys pasikandžiojimai?.. Nekaltas

Manau,kad svetimo žmogaus bet kokia mesta fraze,nelabai veikia… Labiau veikia artimesniu žmoniu žodžiai Nekaltas. Arba žmoniu,kuriuos tu vertini ir myli Nekaltas.
O su svetimais,tai proga pasikolioti GeraiCha cha.

Ledi ir Piano Gėlė Gėlė Gėlė, aš tikrai Jus abi gerbiu ir myliu, bet kartais… tiktai kartais ir tyliai, pašnibždomis pakeiksnoju. Cha cha Puikiai žinot kodėl Cha cha. Gal kiek pažagsit, bet niekada stengiausi neišsakyt tai garsiai, juolab viešai, bent jau išsikoliot ar įžeist. Manau kad kiekvienas turi teisę į savo nuomonę, net jei ji nesutampa su mūsų kiekvieno amenine Šypsena
Sėkmes banguojant ir likit visada tokios… net jei kobra pavadina, priimkit tai kaip dovaną ir įžvelkit gerąją pusę… gyvatė visada buvo gudrumo ir proto simboliu.

Valiau LūposMirkt.
Tik nešaudykit i pianista,groja,kaip moka Liežuvis.

p.s.o kas liečia koliojimasi,tai čia po ižeidimu tik Cha cha.

Aha, bijo. Va profaile naują įvaizdį įkėliau. Cha cha

Ir zlapametnas aš, tik atmintis mano šlubuoja. Juokiasi

Mane įžeidžia ne pasakyti žodžiai, bet kai kurių žmonių arogantiškas elgesys mano atžvilgiu. Ypač jei tas žmogus nepasižymi nei gudrumu, nei proto lankstumu, nei išvaizda, nei finasine padėtimi, nei niekuom išskirtiniu… tačiau elgiasi su manim kaip su antrarūšiu. Va tokių - tai nekenčiu PiktasPiktasPiktas

O kas liečia įžeidžiančius žodžius, tai jų galima prigalvoti begalę. Tačiau juos reikia pasakyti pagal aplinkybes ir atitaikyti personalijai. Kaip pavyzdys: jei senmergę pavadinsi senmerge - ji tikrai įsižeis. Jei jauną merginą pavadinsi senmerge - ji gali ir nusišypsoti…

Mano mėgstamas, kurį taikau savo Moteris yra:sena kliuška
Bet aš jį taikau tik gerąja prasme. Norėdamas pasakyti ką nors negero - sakau tiesiai šviesiai be jokių epitetų. Taip yra veiksmingiau.
Šypsena

Ne tiek žodžiai, kiek poelgiai mane žeidžia. Žodžiai - tik gėlytės. Jie paprastai pasipila į klausimą "kodėl?". Todėl mokausi klausinėti, o spręsti iš poelgių.
Karve, kempine, nei kaip kitaip (bent į akis) niekas nevadina. Ne

Dar pagalvojau, - kiek tokių žodžių pavargę kartais pasakom savo vaikams? Štai kas skaudu. Liūdnas

Nedekinga dukra… shis pats baisiausias ir skaudziausias Liūdnas

Syky vienas Vyras man taip pasake telefonu : ESI IS VIDAUS SUPUVES ZMOGUS, PASISLYKSTEJAU TAVIMI.
Na man tas Vyras dzin buvo tai man ir jokio skirtumo ka jis pasake, taciau manau, kad tai RIEBUS zodziai, giliai sirdi kazkaip tie zodziai pas mane uzsiliko.Nekaltas

Nu jooo. Nekaltas
Šito ignoruoti negali…

Aš tokiais atvejais "įjungiu" filosofavimą: amžinas kartų konfliktas. Taip buvo ir bus. Ir pan… Šypsena

Na, Moteris maloniai nustebinot. Pasirodo ne visos turit log file, kuriame fiksuojamos tik visos klaidos. Tame tarpe ir skaudesni zodziai. Visoms JumsGėlė

Nu…Nekaltas "Kobra" - skamba egzotiskai, bet siek tiek grobuoniskai, bet isdidziai Gerai

Alia "Ledi" ir "kobra" kazkaip nesirisa nors tu ka… Kazkaip 2 skirtingus tipus apibudinantys zodziai… Gal uztat tave LediGėlė tai ir iskaudino, kai buvai pavadinta tuo, kuio elgesys skirtingas ar net priesingas tavo elgesiui

Kobra - komplimentas tiesioginis, ne kiekvienam skirtas. TaipTaip

Cha chaGeraiLabas

Ledi-- tave kobra isvadino?
kosmaras , kaip galejo
…kiek spejau nuziuret , visai nepanasi buvaiŠypsena

Valiau Šypsena nu žinai… nė neįtariau, kad keiksnoji… ir visai neįsivaizduoju kodėl Liežuvis Nežagsėjau, tai matyt nestipriai Mirkt Ačiū už atvirai išsakytas mintis Gerai
Paladinai Šypsena Mano nikas gal nesutampa su manim realybėj. Gal realiam gyvenime aš tikrai nusipelnau kobros vardo Cha cha Nepasakyčiau, kad tas žodis mane labai įskaudino, gal labiau nustebino.
Oi, bijau, kad "nepriliptų" jis man ir čia… Nekaltas Kažkaip labai jau visiems įstrigo Cha cha

O iš tikrųjų tai sutinku su jumis visais, kad norint įžeisti nebūtinai reikia rinktis bjaurius žodžius. Tikrai viskas priklauso nuo intonacijos. Kartais visai nekaltas žodis, kaip pvz. daržovė mesteltas atsainiai, nuskamba labai žeminančiai ir niekinančiai… Jo… pasirodo ir šitoj srity reikia išradingumo… Cha cha

Jo, įsivaizduoji… Nustebęs Kaip žiauru, ane? Žliumbia Nu bet tai buvo seniai… gal aš jau pasitaisiau, arba užsimaskavau gerai, tai ir nepastebėjai Liežuvis

Nu gal ne Ne As asmeniskai gal isijauciau i "Ledi" nick’a ir po to nick’ u esanciai asmenybei Gėlė priskyriau elegancija, draugiska bet ir solidzia laikysena, todel "kobros" ivaizdis… nu dusia jo nepriima… Nustebęs

Nors forume yra asmenybiu, kurias stebiu, ir kurias pavadinciau ir kobromis, ir kitais egzotiskais epitetais Cha cha

Yra komplimentu,kurie zeidzia ir pagyru,kurios peikia.
Istiesu viskas priklauso nuo aplinkybiu ir intonacijos,kuomet tie zodziai yra sakomi. Galima moteri TAIP pavadinti istvirkele,kvailute,ziurkyte ir pan.,kad ji tikrai neisizeis.