Įvertinau


Įvertinau

ir Kaune pasnigo Apkabinimas Eisiu vaiką rengti, roges ruošti ir į lauką Gerai Apsieisiu ir be xdrive’o ar quattro kaip nors

Na ką, nepaisant to, kad darbų iki kaklo dar šiandienai, važiuojant į darbą padariau papildomų ratų, kad pasibandyti xDrive. Cha cha Tokiomis sąlygomis visai nieko. Tiesa, pajutusi tas sąkygas, visa sistema taip įdomiai veikia - prie mažų greičių neskuba antipraslydimo jungti, ESP jungti, duoda galą užmetinėti. Dėžė irgi laiko aukštesnes apsukas, nei įprastai. Iki malonumo trūksta arba M arba reguliuojamos važiuoklės, kad nesvirtų posūkiuose ir nenardytų stabdant. A to dabar tenka sėdynių šonus prisipūsti, kad neiškristi. Cha cha

as su shiupeluku sniega jau pamojavau. Apkabinimaspirmas toks sniegas visai malonu Taip Cha cha

Ir 1 wd niekur nestrigo, iki pilno malonumo naujų valytuvų trūko Cha cha , kai su galva važiuoji 4wd Lietuvoj nereikalingi

Tiesa, Geležiniame A6 nauja Quatro kažkaip nustebusi žiūrėjo, kai ją apsilenkiau apsisukime prie Skulo (ar kaip ten ji besivadintų). Cha cha

jo kazkaip su quattro anti praslidimas net nemirksėjo ryte Nekaltas

pavydziu nx, pas mane viena kita snaige nukritus, o ir ta vejas nuo kelio nupute Žliumbia

Gal irgi tolerancijos riba sureguliuota normaliai, kad duoda važiuoti neglušinant?

Mindosai, dėk slikus ant galo, užteks ir dviejų snaigių. Cha cha

Aš tai nekasiu sniego. Vis tiek ištirps. Jau vieną kartą šiemet kasiau, o po 3h ištirpo Cha chaŠiąnakt reikės po objektus maltis, tai labai tikiuosi, kad dar bus sniego. Anądien Rokantiškių kapinių serpantine viena mašina iš priekio net sustojo pamačius mane apačioje skersą ateinantį, nors dar buvo 300 m or so. Tai dieną geriau neišsidirbinėsiu.

auris, kad ble michelinai su dakuja mesos, gerai kabina Užsispyręs Cha cha

Dakuja pas suvalkiety yra 3-4mm

VINai, metų galas, nusiteik pozityviai. Cha cha

Akey akey

padangos michelin x-ice 2011metu su apie 7mm, ar ponui aiskiau dabar?

Jo, oras super Vilniuj Gerai subarikai ryte tik skraide Šypsena bet kai is paskos merso begejaus, pamaciau kad ir awd nera taip blogai Kietas

bet tai kiek negatyvo pas ta zmogeli, uzsivadinusi save vin’as, ka tau gyvenimas toks prastas? atsipalaiduok…

apie 7mm pas naujas vasarines, pas naujas ziemines 8 Cha cha o cia 3 metai ir GAL 1mm nudiles. IdomEi Šypsena

Protektorius kažkaip man nekliūna. Bet va 245 plotis - Žliumbia Cha cha