Įvertinau

netrukdo man 235 plotis Ne

vyresniems ir 205 plotis - baisiai placios Cha cha pries pora metu vienos imones teritorijoj nevalytoj, pasedau su pasratu konkreciai. priejo vietiniai darbinykai pagelbet. vienas is galo i padugnes paziurejo, kad sako pas tave baisiai placios padangos, netinka ziemai Ne

kauniukyje prie megos tilto fura kelkraštį pagavo, eilės iki 9 forto. buza, sniegas nevalytas, vienaračiai, tame tarpe ir mano, važiuoja 40-60 ribose Šypsena

realiai is patirties asmenines galiu aCakiti uz bazara…mieste padangu plotis nedaro visiskai jokios itakos…bent as nepastebejau Ufff

Sunkus tas darbas drifrint su bangos begemotais.Va Rafis su Reindzu jau skersas vaiksto.Taviskis F10, Superbas,Passat.silkes,bulkos,kiskiai.Volvai,Rm’o iksas… RWD megstantys dalyviai megaujasi slyvom,kurios irgi ne ka mazesni podarkai Cha chaNe nado tascit begemota iz bolota Mirktiksdraivas ,bent jau senesnis sugeba 100% galingumo paduoti i gala,taigi teoriskai metytis turetu nesunkiai.Bet uzmest gali ir autobusa,suvaldyt slystanti daikta jau visai kas kita…Pirk e92 ir feel the difference…

dr ziemai padangu itaka elementari. Svorio kiekis i cm2. Taigi reikalingos kuo siauresnes padangos.

su 225 žiemom važinėju, kaip ir platokos Nekaltas

boka>ka reiskia reikalingos?..tipo jei gamintojas ratlankiams numates 235 ploti,tai turi spjaut i tai ir sudet tai,kas TAVO galva yra ok?..na as nieko pries,dekites kaip ismanot,bet as kadangi esu bukesnis uz masinas sukurusius inzinierius,tai pasitikesiu ju rekomendacijom Paplepėkim

Dr., vokiečių inžinierius apie Vilniaus gatvių vėžes nepagalvojo, sobakas. Cha cha

gamintojas nurodo eile padangu,nuo r16 iki r18 tarkim konkreciam modeliui…ir niekada didziausia ismiera nenurodo naudoti ziema…o kad ziemai geriau siauresnes ir aukstenses tai neturetu kilti net abejones. p.s. kalbant apie normalia ziema,o ne rafio

DR dek ka tu nori.Cia elementari fizika. Ne veltui ralistai su dviratinem vazineja.

Na, su dačna Mašina į ralio greičius retas pretenduoja…

Tai tokiu niekas ir nesiulo.Tiesiog buvo pasakyta,kad nera skirtumo tarp plocio ir galima,o kai kuriu gamintoju nurodymu ir reikia deti ziemai 235. Nu tai ir sakau nesamone. Bet kiek cia tos ziemos bera,reik nuo to pradet.

Apie sporta lyg niekas nesnekejo…

265/40 ziemines cls Juokiasi Juokiasi Juokiasi