Ištremtoji...


Ištremtoji…

…iš “mūsų” pasaulio… Kai jūs miegate šiltoje savo lovoje, kai nuo košmaro apsikabinate savo pliušinį žaisliuką, kai pasidaro šalta ir jums mama užveria kambario langą, kai užsidegate savo kambaryje šviesą, nes tamsoje bijote miegoti, kai žinai, kad tu esi saugus savo namuose… Jai reikia miegoti šaltoje ir drėgnoje žolėje, jai tenka pasitenkinti nušiurusia lėle, jai niekas neužveria kambario lango, nes tokio ji neturi, o šaltis krečia jos kūną kiekvieną sekundę. Ji niekad negali jaustis saugi, nes gamta- visų namai… Ji, ištremtoji, Ji ta, pro kurią tu praeini ir nepastebi, nes jos gyvenimas susiklostė ne taip, kaip ji to norėtų…------- Šią foto jau buvau kažkada įdėjęs, bet dabar šiek tiek pakoregavau, anuliavau tuos namus, kurie matėsi už jos, nes daumumai jie nepatiko (nesurišo tų namų su visa mano interpretacija ir pan.). Dar biški spalvas “patobulinau”, nes senoje versijoje buvo tiesiog spalvos nublankintos

…kažkada labai patikdavo toki…

O kodel dabar nebepatinka? Man visai nieko Taip

Na, vienam patikdavo, kitam patinka- nuotraukos reitingas nulinis Cha cha Ačiū Juokiasi

as jungiuos prie patinka Šypsena

Laimingas yey LaimingasAčiū

Nuostabi nuotrauka, bet man asmeniškai labiau patinka tokios nublankintos spalvos, kaip senojoj versijoj [jeigu dA senoji], kažkaip labiau atskeldžia tą skausmą, vienatvę. Kaip bebūtų, puikus kadras Gerai rėkčiau garsiai, jei tik galėčiau… Mirkt

Matai, mano naujasis/laikinasis monitorius biški bugintas, tai gal gali atrodyti man, kad spalvos nerėžia akies, o pas jumis jos per ryškios. Taip DA yra senoji versija. Labai malonu, kad rėktum, bet geriau tiesiog pakalbėti Cha cha

Joa, jau skaičiau, kad turi problemų su monitorium. Ne, spalvos nėra pernelyg ryškios, bet man apskritai labiau patinka šiek tiek blankesnės nuotraukos, čia jau turbūt skonio reikalas Šypsena Na taip Cha cha pakalbėti visad malonu, bet kartais tenka ir parėkauti Mirkt

dailiai, dailiai… Gerai

Šita tavo serija su mergička bent jau man geriausia iš visų ir šita nuotrauka Gerai ir spalvos geros, pagal nuotaiką Taip

Šypsena malonu malonu Šypsena

Patinka, kaip ir kitos sios serijos nuotraukos :}

Laimingas ačiū Laimingas

…nu tebus Rek…aniem laikam paminėt Šypsena…traktuočia kaip manipuliaciją…

nu nu, kokia dar manipuliacija dar? Juokiasi Viskas sava. jokio svetimkūnio nėra. Net namai pašalinti padidinus highlights LiežuvisAčiū Labas

rek is tos serijos prie kitos fotkes jau rasiau, kad sita ispudingiausia.

GeraiTik reikai smarkiai šviesint monitorių norint tai pamatyt… Liūdnas

Dedu ir as rek , visgi serija ispudinga ir sirdies ideta labai daug!