Ištremtoji...

Cha cha Man pačiam kiekvieną dieną tenka vis reguliuoti savo minotorių, kad normaliai būtų, nes po nakties dažniausiai kažkodėl kokia spalva dingsta arba geriausia- juodos ir baltos spalvos balansas pasidaro minusinis, todėl aš biški stengiuosi save tvardyti ir laukti kol gausiu senąjį arba nupirks tėvai naują. Na, o dėl tų rėkų, tai labai pamaloninote Laimingas Dar niekad nebuvau gavęs net TRIS. Dėkui

savotiskai, graziai…

na kadangi nemaciau seno varianto negaliu pasakyt kuris geresnis, o sitas tavo darbas tai man tikrai patinka ir tinka, gerai ziurisi

nereali foto Myliu

Na, pirma foto mano dienoraštyje, bet galiu duoti ir kitą linką:deviantart.com/deviation/40373554P.S. Šiandiena nė vienoje iš šių foto nematau merginos veido Cha cha

prie širdies nededu, bet verta būt tarp geriausių Šypsena rek

…Gauruoc…rėkavimas geriau matas,kai rašai riebiai…ir parašius paskutinį,gerai būt informuot moderatorius,kad laikas perkelt nuotrauka…bo pastaruoju metu pradingsta visai nesenos nuotraukos…da ims ir pranyks…nespėjus perkelt… Mirkt

WOW! 4 RĖKAI… Unreal Cha cha Keturis kartus mane pamaloninote mieli rėkintojai Cha cha Ačiū

žinosimes Šypsena visad mania, kad šič kokia tai automatika Šypsena

JuokiasiDar kartą ačiū visiems, kurie davė RĖK’ą. Tikrai labai malonu. Tikiuosi, kad tai nebus mano pirmas ir paskutinis darbelis, kuris tupės čia Cha cha

gražu Šypsena Mentos,tau kas nors sakė ką reiškia rek?tai ne nuo žodžio rėkti,o nuo žodžio rekomenduoju(į geriausiųjų galeriją),ir ė raidė visai nereikalinga(nors tau kažkodėl taip atrodo).Nepyk Gėlė,bet jau ir "rek"omenduotojų rinkimų temose man užkliuvo tas “rėk”,nieko nerašiau,bet dabar parašiau,pagalvojau …o gal nežinai?

Žinau žinau Juokiasi Tiesiog man svarbu, kad būtų TOS raidės MirktBeje, man labai gražiai skamba RĖK avimas

Užsispyręso aš taip stengiausi Užsispyręs

Apkabinimas ačiū iš visos širdies, galvos ir nugaros smegenų ir net iš visos savo nervų sistemos Apkabinimas

nuostabiai. sujaudino mane… ;>

asuryte, AČIŪ Apkabinimas Gėlė Apkabinimas

man labiausiai patiko gili interpretacija, viskas puikiai dera Kietas

Super foto Gerai