Isleistuves ir apranga

Isleistuves ir apranga

Galbut as cia ir anksti su tuo klausimu, dar net egzaminai normaliai neprasidejo, bet as visgi noriu paklausti abiturienciu, ka jos planuoja daryti su suknelem…pirkti, siutis, nuomotis?..Nes as va planuoju siutis, tik dar neisivaizduoju kokios noriu, tik zinau, kad jei suplanuosiu siutis, nereik labai atidelioti, bet visgi, ka jus nusprendet daryti su ta mazyte problema?Nekaltas…ar dar visai apie tai negalvojot?Nekaltas

AciuGėlė

kaip fainei.o man isleistuves da labai labai toooli…Laimingas(po 4 meteliu)

Oi, kaip viskas greit ateis, kad tu zinotum…Šypsena…kazkur giliai sirdyje man gaila, kad jau paskutiniai metai, bet taipogi to laukiu, laukiu tos pabaigos…Nekaltas…o gal turi pasiulymu del sukneles?Mirkt

daba lyg ir laukiu pabaigos…greiciau baigciau ta kvaila mokykla ir taram param,bet poto bus gaila…
Taipo del sukneles gali siutis,jei nori,kad butu pagal tavo norus.bet gal patogiau nuomuotis,bet cia jau tavo reikalasTaipar taip ar taip bus grazuLaimingas

Nea…nesinuomuosiu…neapsimoka manŠypsena…o del siuvimosi, kad as sunkiai isivaizduoju, ko as noriuCha cha…o ir pirkti nelabai ka maciauNekaltas

niu tai sekmes renkantis,siuvantis suknike!LaimingasLaimingasLaimingas

o man irgi reikes kokia apranga isleistuvems susiorganizuotiNežinaunors esu tik astuntoke…bet kadangi pas mus pagrandine mokykla,ir mes dabar ja paliekam,tai kazkas sugalvojo,kad reikia diideles isleistuves padarytNekaltas…ir butinai mergaitem reikia su sijonais,o berniukam su kostiumaisJuokiasi…tai ir man dabar truputi nerimas,ka cia uzsivilkusNekaltasnesiruosiu ten kazkokia baline suknele siutis!Liežuvisar nuomotis…

Vo bl ko noreciau tai sau pasisiuti ka nors… Cha cha Nzn zajobas uzejo, vat uzsimaniau sau ka nors pasisiuti… Cha cha

o bernams tai gerai - isoka i kostiuma ir viskas Žliumbia

Kostiumą irgi galima ilgai rinktis MirktLaimingas, tiesa taip nebūna Mirkt

as tai suknele pirksiu, bet net nzn kur. siandien vaiksciojau po miesta bet nei vienos sukneles normalios nemaciauLiūdnas

man ir toli tie egzai, na tik po metuku 10kl.egzai. taciau manau as tai pirkciau. O egzu labai bijociau tik del matiekos.ApakęsŽliumbia

O is kokios tu shules esi ?nes man irgi tas pats ta nesamone su isleistuvem…

Su treningais riekia jibasint.

Na as dar neabiturientas bet siulau tau pasisiuti … Nes taip yra pigiau nebent ka nors issinuomuoti noretum … Angelas

as manau, kad pikrksiu, vis delto ateityje pravers galCha cha

Tai va as ir sakau, kad supirkimu yra rizikingaNekaltas…dabar dar kol kas nera pirkti, o kai atsiras, ir neduok Dieve, nerasi nieko tinkamo, gali jau nebespeti pasisiusti…Nekaltas…gerai, jei rasi, o jei ne…as tai asmeniskai nenoriu eiti su bet kuo pirmu pasitaikiusiuNe…nuomuotis yra pakankamai brangu ir neapsimoka, nes sukneles dar bet kada gali prireikti…man tai tikrai zinau, kad po isleistuviu jos ne viena karta prireiksFlirtas…taigi lieka siuvimas…alia gerai tom, kurios zino, kokios sukneles nori, o jei nezinaiDrovus…tuomet ir gaunasi prie egzaminu dar vienas galvos skausmasGirtas

is pradziu du vienu klasioku buvom sumane mazumele sokiruoti liaudi ir ateiti su vienos dizaineres rubais… bet kad man tevai liepe isigyti kostiuma… niekas neisivaizduoja manes normalaus su ksotiumu, taj net nzn kaip viskas bus… ateis laikas ir tuomet mastysiu… tikiuosi tu isleistuviu nebus… Nekaltas

Siukis suknele. Tai pats geriausias variantas Laimingas jei nezinai, kokios nori, tiesiog nueik pas savo siuveja. Ji pades issirinkti modeli, patars del medziagu ir etc. Kuo, as laikau, blogai pirkti tokia suknele. Visu pirma neypatingas pasirinkimas, antra - labai didele galimybe, kad kokia nors drauge, klasioke tures tokia pat suknele Baisu As pavyzdziui visai nenoreciau Nekaltas

Mama turi drauge dizainere, tai ji pazadejo ir Paryziaus net medziagos atvezti. Nes ir medziagos tokiom progom pasirinkimas nera super didelis Nekaltas

Nuomotis tai man kazkaip nepriimtina Ne

Taciau visu svarbiausia sventiskai jaustis Gėlė