Isleistuves ir apranga

man irgiLaimingas

Matai, as dazniausiai perku rubus, todel tokios kaip savo siuvejos net neturiu…Cha cha…bet modeli sugalvoti cia nera jau taip sunku…va del medziagu tai tu teisi…praejau pro parduotuves…kosmaras, koks menkas pasirinkimasBaisu…bet zinau, kad as noriu kazko lengvo, vasarisko…gal net geleto…Flirtas

as tai manau geriausia butu nuomotis…Nekaltas

mandrumas slypi paprastume

Jei tikrai zinai, kad tau tokios sukneles prireiks tik viena karta tuomet nuomuokNekaltas…bet jei dar kada prireiks, tuomet nuomuotis neapsimokaŠypsena

Na jei nieko nerasi parduotuvese pirkti,tada siukis.Manau pasiuta suknele bus originalesne ir nerasi tokios pat jokioje parduotuveje.

…yoa …geriausias variantas siutis Taip bent jau busi originali ir issiskirianti.o amn tiesa sakant labai kvaila kaij i isleistuves ateina paneles su pustom …ar barcharinem balinem suknelem…tokiom kur nuomos punktuose …jau 10 metu kaba kitaijp dar pamerginem vadinamos…Veee …visas grazumas slypi paprastume .nius as pavyzdziui noriu paprastos neriniuotos su trupusiu raukinuku Šypsena minimalistines ir kartu tokios sexy…Nekaltas

Man irgi baisiai atrodo tos pustos su ivairiausiais kaspinukais ir kvarbetkelem…Veee…todel ir sakau, kad noriu kazko tokio lengva…minimalistinio…sviesausNekaltas

Šypsena tei wot tada idejos nuomot tenka galutinai atsisakyt…nes wargu ar ka rasi Ne…sekmes beieskant…reix ir man pradet dairytis kazko

as is zemynos pagrindinesLabaso tu?

oj o man tai dar 2 metaiMirkt

pirkti/siutis tikrai isheis brangiau nei nuomotis… o ir labai abejoju, kad gera, isheigine suknele turesi kur panaudot iki to laiko, kol pabaigsi moxlus univere, gausi gera darba ir reikes varyt i firmos balius… nebent tevai/gimines turtingi zhmones, ir dalyvauji aukshtuomenes baliuos… tada gal ir reikes tos sukneles… bet geriau neskubek, nebent zhadi siutis TIKRAI labai paprasta.
ash tai pavyzdziui nuomavausi, bet kitam mieste (Kaune); man kainavo 100lt jei gerai pamenu. Ir suknele radau tikrai labai ir malonia, ir patogia, ir grazia,… reikia tik paieshkoti, ir rasi, nes buna tikrai geru modeliu (nu ne tu kur su korsetais ir pustais sijonaisCha cha). Tik nuoma pradek rupintis jau dabar, pamazhu brows’ink nuomos punktus, kad uzhsisakytum ish anxto, ir butum rami…
svarbiausia - nepersistenk, ir ne tik su suknele, bet ypach ir su shukuosena… taip pat ir batelius patogius turek, kad daug shokt galetum Šypsena
tai va…
sekmes per egzus Mirkt

jei ta pasiuta suknele turesi kur daugiau panaudoti tai gal siukis bet jei tik vienam kartui manau neverta geriau ishsinuomuoti TaipNekaltas zodziu pati pagalvok ar ji bus tau reikalinga daugiau Nekaltas svarbiausiai patinkancia pasisiuti o jei paskui nepatiks tai ir turesi numesti i shaly…Nekaltas

Nekaltas…dekui visoms uz patarimus…as tikrai ja siusiuos, nes jau vien sia vasara jos prireiks ne kartaMirkt…o beto…jau ir daugmaz sugalvojau ko noriuFlirtas

joa geriausia yra siutisTaip

as irCha cha