Iš tų pačių hamershmitų :

  1. ar dirbtum po darbo laisvalaikiu svetimuos garazuos uz ten, lai 400? Ne svaigtum, klava minkytum, o realiai dirbtum, kad is to butu rezas? 2. su nertom hjertom parasiau jau, galiu pakartot- praleidi mano susakyma iskart (ne patarimus, o kaip as darytau), sita praleidi ir kazkaip gaunasis as svaigstu. Kodel? Todel, kad tu praleidai ir as viesai pavariau? Asmeniskumai charakteriniai Paplepėkim3. Isivaryk savo auto i svetima garaza be salygu ir sviesos ir bent arti padaryk Cha cha Nu taip, buvo gavesi keli ‘debesai’, ka pats is kart ir pasakiau tau pabaigacijai. Sugalvojom abu, kad tik abu ir matom ir ne viens daugiau nemate is tavo aplinkos. As nei pries, nei po ne kart nesukonstravau tu nano debesu… kadangi sakem lauksim, kad patys praeitu peer kelis men, ty ir… o man ar tau (cia abeju, speciau) samprata, kad nesimato ir neverta varyt pas mane masina, palikt parai, nuimt viska, perpoliruot ir vel uzdet ir gaunas dvi paros… manau cia arklys, bo as sakiau, kad perdarysiu, jei nesulauksim…del stiklu nano… guli tavo buteliukis nepraimtas da Cha cha 4. ar zinai kuom skirias pletkai nuo ne? Pletkai, tai uz akiu blabla, i akis vysks ore grazu. Ne pletkai- kas uz akiu, tas vienokia ar kitokia forma pagal situacija i akis. db pasirink kas yr kas Cha cha cia viskas yr tavo charakteris, butent tu man nepapsi nieko, o kadangi vienaip ar kitaip as ant bangos reguliuoju eisma ant taburetes, gaunasis, kad tau byskiu kartais nepatinka ir tada kovos apie nieka. As cia seniai pass… del to daugiau pask. metu ir tyliu, bo tu kovu internatiniu kuris protingesnis jau seniai per daug ant tuscio. Ka dar?

p.s kad turetau laiko dar vienam aquai pakeist vandeniu kol atasakymas As nenoriu jokiu vadybu, as nenoriu piaro, nenoriu supuvusio sociumo taisykliu, nenoriu nieko komercisko ir tai jau seniai ir visa sita sda as turejau nuo mazens ir viskas per gerkle senu seniausiai islinde nuo tu visu netikrumu…, o ir prastas vadIbininkas, nes as NEGENERUOJU IS TO BABKIU BL nu Cha cha

  1. Na, aš tavęs su šautuvų neverčiau lyg ir? Ir ne už 400 lyg ir? Ar turi man pretenzijų dėl atsiskaitymo? Nes aš turiu tau poretenzijų dėl nepadarytų pažadėtų darbų. Cha cha2. Su Nertom aš tau pretenzijų neturiu, kol tu nepradedi loti įsižeidęs kažką. 3. Žiūrtėk į pirmą punktą. Aš ne specas, ko tau reikia - ko prašei, tą gavai. Negali užtikrinti savo darbų kokybės: a) nedarai išvis b) perdarai bendru sutarimu Tavo taisymas baigėsi kuo? Cituoju “o be tavęs ir manęs, kažkas dar tuos debesis mato”? Cha cha Originalus atsakymas Cha cha Tiesa, keli, mlet, per visą kėbulą, keli. Cha cha Tas pats su stiklų sutvarkymu, už kuriuos aš sumokėjau - tu “norėjai”, tik va aš ir vėl “neleidau”? Jo? Cha cha Kaip ir prisiskambinti po to nebebuvo įmanoma, nu bet dzin, mano laikas daugiau kainuoja, nei su tavimi kariaut. Važinėju iki šiandien su debesimis ir langų sutvarkymo laukiu. Cha cha4. Šiandien aš pirmąkart ir disclosinu šitas detales, ar turi kažkokių kitokių faktų? Apskritai, zauvažal, kad savo broko nesikratai, bet vat tas “klientas” kaltas, kad taip gavosi, a ir man dzin, niekas nemato - vat šitas tai. Špyga Cha cha
  1. parasiau net kelis kart 2. nesupranti viesuju rysiu ar kaip cia tau isreikst- galvok ne tik apie save, bet ir dalyvius. 3. ziuriu. a. nu tai ir nedarau isvis q7 nu Cha cha nors kazkodel pminais, kad man daryt Cha cha b. aprasiau perdarymu mintis. jei butu taip pastatytas klausimas- butu perdaryta, o kai buvo taip, kaip abu apsirasem, tai… kaip ir rasiau, tavo stiklu nanai guli pas mane neispakuoti jau kiek metu, nes tu uz juos sumokejai. nx skambyt, kai as miegu Cha cha Nepatikeciau, kad dar islikus keramika ant bmw su visais debesim Cha cha 4. Cia nelabai tu, cia as isprovokavau tau skelt tas detales, pradejes kalba apie detales Cha cha Cha cha ziurek i zmones bangoj kaip i savus, neturek atbuliniu minciu, elkis kaip su savais, nekisk kitu su pristatymu (‘cia ttas, jis uzima tokias ir tokias pareigas’… nu, cammon zmogas, prie ko cia pasaliniai? Cha cha o va tu cia jau ir save rodai tuom, o va as nuo vaikystes begu nuo to ir gaunasis supranti ne, stumi beleka jo Cha cha) ir bus vysks gerai Mirkt prasidejo sioj temoj apie kokybe… dvi puses nupiesiau ir bbs, nusimuilino tema i asmeniskumus ‘kaip cia ans taip stumia ant manes’… nu stumiu nu, tu stumi nu ir vel apie nieka bu be… va tuom tas internatas siuolaikinis ir zavus Blogai Cha cha

heavy-r.com/video/251673/Ass_To_Mouth_Shit_Recycling/ Gerai

Kokias pareigas, kokia vaikystėm, ką tu marazminies? Tai aš ir sakau, klienats/aš kaltas, kad skambina tau N kartų ir tu visus tuos kartus miegi. Gerai Cha cha Tai vat todėl ir neina “pastatyti minties” ant perdarymo, nes po to fig tave surasi. Nu ir tave, kaip mianyniką reikėjo gi kažkaip, bbž kaip, prisivilioti, kad ta mano langų keramika negulėtų N metų? Cha cha Turbūt žvejybą suorganizuoti ir ten iš nendrių išlįsti su visu BMW ir uždainuoti - siurpraiz, karpių nebus, varom daryt darbų! JuokiasiO tema tai net labai į kokybe - tik va pasisuko į tavo pačio kokybę. Mirkt

nu as pakankamai parasiau kaip ir tu Mirkt Kas ir kaip ir kodel cia matosi. nesi teisus, bet stumykla kaip su rafliu kad Cha cha del to ir anksciau, ir neseniai per pm ir db pasitraukiu samoningai, kad jaustumeis nugaletoju Cha cha ma rods as jau nebemoku kaip 15m atgal pezet lys bi pezet, suspaudziu i kiek iseina glausciau, parasau, a pzdavones apie nieka man nkj. kas apie esme. Jei as netikciau, nebutu svaigimu virs garantijos jau, del kaip atrodo e60 tavo senasis, youtu.be/i-ddVooQxzU nebutu antro bmw derinimo kelis men, kad tik paimciau. nu i? irgi buvo lyg ir labai viskas zjbs nepakartojama, kol as pradejau atgal sakyt del bangos reikalu, t.y visai nesusije reikalai. nu i tada vaziuojam Cha cha byskiu atsargiai, byskiu su pagarba, bet, jei ubagss daugiau, ty auris da daugiau Cha cha o apie ka? o apie nieka Cha cha kaip ir cia auksciau postai ir viskas del to, kad ko tikiuosi matydamas zmoga, to ir gaunu- suprask zmogas, cia banga, cia ner tu direktorius, o tu pankas is patiltes, cia vertinama toks, koks esi, taip visad buvo ir dar tebebera, nors pradedu abejot del ateities, jei superteciai apie telikus gausiausius postus susirinks Cha cha Ar as padariau broko ant tavo antrosios bmw? Taip. Ar as kada nors maiviausi nuo to? Jei tau cia pagrindine beda, skaudulys ir koks as brakadelas- parasyk sask.nr i pm, pervesiu, kad ir tuos dideliausius gerus pinigus uz 2sav darba, cielus 400 (tu tik pagalvok koks komersantas tas ubagss bl Cha cha), bus aCpsta nuo brakadelo lengvai, bet esmes nepakeisi Mirkt Esme esi tu be morales ar be garbes ar bbz kaip cia uzvaziuot. Tau lys bi laimet apie nieka, nors ir kiek tu butai neteisus. Gyvai tokie ir tarpusavy pasipjauna, po teismus issitampo ir vien del bbz ambiciju, nes va, tas va apie mane negerai pasake nu nu nu, neatleisiu, bo as gi va koks Cha cha nezinau ka dar apspzdavot apie nieka. Jei kokia tema da turi- skelk Taip jei grysi del mano kokybes, tada auksciau daug daug raideliu…, kaip rm pasakytu, vel tas nusvaiges ubagss rasinelius raso pasilipes ant taburetes Cha cha

ble cia taij geras heavy-r.com/video/310708/Extreme_Dildo_Riding/ Baisus Cha cha

Tai ir sakau, kad Hemerių Motorus primena man. Viena auto be priekaištų. Kita - pats pasakei. Cha cha po to fig tave išieškosi, bet aš esu be moralės. Cha chaRenaldai, man tai dzin visiškai, tai istorijai N metų, aš tau ir vėl mašiną atiduočiau. Bet. Labai į akis metasi tavo pačio PRas ir savireklama - labai jau garsiai viskas, ypač kaip nesi šventas. Mirkt kas dėl davimo tau tekstų atgal, tai jau nepyk - kaip šauksi, taip atsilieps.

Ubags, bandai vis eismą vadibybininkam pareguliuot, be reikalo, dnr kinta ne tik keiciamojo, bet ir keicianciojo

jūs pagailėkit Dr., anas nebežino kurį labiau palaikyt, Auris šiaip šiaulenskas autoritetc, su ubagss’u kaimuke patvory kartu voliojos, nors persiplėšk Baisus Cha cha

Net nesugalvojau kuri knyga taip sunkiai skaitesi, jaučiu dar nieko neteko skaityt, kaip jusu pezalus, net nedabaigiau Pavargęs

Kaimo japas, pasėdėk ant suolo galo byski

Hollow. Cha chaNe futbolo komandos, nėra čia išvis ką palaikinėti. Realiai, nelabai ruošiausi disclose’inti tai, ką surašiau vakar. Nu bet šiek tiek atsibodo skaityti “auris auris auris, AŠ AŠ AŠ Aš”. Cha cha Pasakysiu paprastai, nu nepatinka Ubagsui, kad neskleidžiu jo religijos, neliaupsinu - na bet yra priežasčių, kodėl to nedarau. Kaip ir tas “pravilnumas” toks labai releatyvus, tik tie, kas nesusidūrę realiai, mato tik fasadinę deklaruojamą pusę. Ir tik darkart pakartosiu - anas yra marazminis biški meninykas, su visom iš to išplaukiančiom blogybėm (ir gėrybėm). Cha cha Viskas čia gerai. Gerai

O kam man kazka laikyt, man is esmes px ju tie reikalai, nei man idomu, nei as gilinausi. Bet kad tik jus dviese te kazka matet, tai pzdiozas, as irgi pamačiau ir gal tik pirma syki masina pamates per pirmas 5sekundes Cha cha ar cia ne tas kasiakas, kitu neieskojau Cha cha