Iš tų pačių hamershmitų :

Tuo tarpu 2001 metai Cha cha cstatic-images.com/car-pictures/xl/USB10CHC131B0101.jpg

Anoj temoj paskaitot kas ir kaip? Čia apie stovyklas Šypsena jei taip grynai juoda balta, ty widzia, kadangi darėsi ten- turi teisę skūstis, nupiešt situaciją. Aš, kadangi turiu draugelį iš savinykų ir šiaip gabalėlis manęs ant įkvėpimo anam, kad išvystytų kas db yra, tai vienaip ar kitaip bendraujam, bet stengiuos į servisą nevaryt, bo man ten svetima. Ty va. Mes su widzia realiai žinom situaciją, o jūs kaip pletkų bobos lyš bi stūmt ir geriausiai kuo neigiamiau Cha cha Be be be Serviso koncepcija gera. Visa kita iš esmės gaidys, bo lietuviškai ir per daug piaro apie nieką. Cha cha kaip bus toliau pamatysim laikui bėgant Taip kažkaip net pats pletkinykų jaučiuos, bo iš esmės tiek ir žinau, ką per kelias val į metus spėju pamatyt, išgirst ir susigalvot kas iš to ar ano gausis Cha cha bet aš nekaltas, kad numatau ateitį kaip kašpirovskis vanginis Juokiasi

“Serviso koncepcija gera. Visa kita iš esmės gaidys, bo lietuviškai ir per daug piaro apie nieką.” — ar ne ta pati is esmes parasiau? O del pliatku irgi nep.sk prota - maciau fotkes, tikrai nebuvo taip, kad atidave gera, o jau widzia siules kreivai nuperde, kamsalus išėdė ir paviršius suraukė… Esme: reakcija i pretenzijas del trukumu. Nebutu atmazu ir najezdu, nebutu temos. Man kemperiui vieni guolius kai pakeite, xujovu tepalu sutepe, padariau pora kilpu ant kelio isluzusiu priekiniu ratu, bet reagavo i problema tinkamai, tai neinu ir neloju, kas per vieni

As ne egzperc. Bet mane uzmuse viena vieta, nuvarai kebula dazyt uz brangiai ir paskui 500e kainuoja kasiakus tvarkyt. Tai bbi dejau, nuvarau uz pigiai dazyt ir jei tada kasiakus rinkt uz 500e kaip ir pzdu, ar cia pajame daug, nuvare pigiai ir dar 500 pajamt…krc nieka nebesuprantu Cha cha

Wili, aš jų neginu ir niekad negyniau. Aš kaip tik turbūt daugiau stumiu tik tokia lengva forma ar kaip čia išsireikšt dėl pažinčių, kad, jei netyčia radę mano raštus neįsižeistų Cha cha nors gyvai su andrium dą ne tiek į akis prisakau Cha cha bbž, dažnai jaučiuos nupušęs drnius, bo reiškiu nuomones kur man neturėtų būt aktualu, bo nesiruošiau ir nesiruošiu kažkaip koperuotis, bo man tuštybių mugė, piaras, pakazūcha Užsispyręs Užsispyręs Veee bet pati veiklos kryptis Gerai bet ir tai, kadangi orientacija į didžiulius pinigus, tautiškas ratas tik iš auksinio jaunimo, o tie šiltnamiuos užaugę iškreipia ir veiklą ir darbą ir viziją ir tt, o kadangi tokių ant LT l.mažai, vadinas po metų kitų su visais susipyks ir bbs tašėj. Taip panašiai buvo su moderna, su robkės elitemotors… ką žinau ką dą parašyt? Cha cha jei nesupras, kad šitoj veikloj visų pirmą rezultatas, piaras po to ir kuo mažiau… turbūt bus pzdc Taip

"jei nesupras, kad šitoj veikloj visų pirmą rezultatas, piaras po to ir kuo mažiau… turbūt bus pzdc Taip" amen

O tai kas roPke, tipo maciulis dingo ispanijoje, o jaftokas subrendo ir pamate kas yra kas ir pzda? Nu pzda ti pzda, bet kokie isizeidimai buvo, kai sulaukdavo teisingos ktitikos…nu bet ka te bbi, mes matyt is pavIdo

“ir šiaip gabalėlis manęs ant įkvėpimo anam, kad išvystytų kas db yra” - o nebūtų, kad “anas” perskaitęs nustebtų, koks tu jėzus jam esi? Žliumbia

Kita vertus, galima ir iš kitos pusės, kai būna durnai sąžiningai. Čia, sakykim apie mane Cha cha tam pačiam widziai kiek prisvaigau apie jo kad ir mersą, nuoširdžiai paaiškinau, kad niekur nepriskubėsi, kad šveist naujus dažus min po pusmečio ir tt. Kiek tai minimaliai užtruks ir tt… a va jam reik čia ir dabar ir kuo greičiau Cha cha tai susuki taip, kad žmogas pasirenka pats sau tinkančius, kur garsiai- oo, gerai, be parkių, mes profai…, nu į Cha cha pan. ir su šeštu bmw. Pamačiau dažymą ir pabėgau, nors ir paaiškinau widziai pmuose viską pan. kaip mersui daryt, bo jei būtau pdrstines, gal db būtau kaltas, kad špakliai susėdo Cha cha arba auris, kur susiėjom, padariau, man nepatiko ir toliau muilinuos db, bo ir tam mintis, tai pst pst ir gatava, o man pretenzijos- vietoj savaitės net dvi darei… Abiem atvejais aš sakiau ir dariau kaip reikia, t.y aukšto lygio svaigimacijos, tipo, kokybė… nu į vėl negerai Cha cha o kaip gerai ?

Vo, kol rašiau ir auris pspzdavot išlindo Cha cha nu davaj Cha cha per pm nutylėjau, bo mačiau, kad nori likt teisus, tai ir Ufff bet jei nori viešai ir argumentuotai- galim Apkabinimas

netaikau dalIviams, bet siaip durnas klientas irgi beda Taip

O yra apie ką *skylė*votis? Cha cha Kaip tu ten sakai, mažiau PR, nes ką tu čia darai - PR’iniesi, koks aš toks anoks, teisingas, klientai durniai visi. Cha cha Būk biški paprastesnis, ne be griekų esi, ane? Mirkt

kur mano piaras? Paplepėkim as susakau kaip statistas, bo durna atminti turiu ir stengiuos elgtis teisingai. o dabar saves paklausk, kuom ubagss neitiko, kad, jei jau taip, neapeini ratu, bet bandai kazka kast? Jei yr grieku- sakyk Taip

Neturiu tikslo tau gadinti pajamų šaltinio pabadymais pirštu. Cha cha O dėl PR’inimosi - aš rimtai, tu tai darai gal pats to nepastebėdamas?

Nuejot miegot kiekvienas I savo kampa, ar visgi I PM? Cha cha

Jei man isvis zaliam pasakytu, kad tik po dazymo su skurke reikia sveist kerza… As sutikčiau 1 atveju, masina pardavimui. Bamperi nudaze ziema, apilovimo dangteliai i laka bbi dejau kaip sminga, as juos net atjungiau, gal tik liepa bandysiu sveist lengvai laka ir poliruot…žodžiu as ne egzperc, bet nx Cha cha ai tiesa, Nerta nera blogis Cha cha pvz ratlankius zjbs plauna Taip

cia jau antra kart per trumpa laika- kiek tau ar kitiems sakyt, kad detailingas man yra hobis. As is to negyvenu. Sunku suprast byskiu nusvaigusius piliecius su kitokia mastymo koncepcija? Bangoj kiek dares kam ka, tai mintis- susitinki su nepazistamu dalyviu, padalybauji, apsipletkini, tu man as tau parodysiu ka moki ir viskas grindziama bendravimu. db gaunas, kad as psuos 2 savaites svetimuos garazuos, gaunu nauja, bet nelabai auto, padarau, savikaina tokia, i kisene uz dvi sav na ten 400e tegu buna ir tada finale ‘as gyvenu is to’ Cha cha Auri a tu durns, kad sakyt reik? Cha cha nu kaip ir kitur, vis nepamirstu tu ratu tavo, nes nuo tan mane uzknisai. Manes klausi kaip padaryt paciam, susakau pagal save- nesiknisk sdais, daryk viena kart gerai, denk keramika- ilgai nebus bedos. Kas gavos. Auris toliau iesko savaim, prisiperka barsciu tirpikliniu, vasku bambaliniu ir sako wow kaip zjbs. nu ir dar, jei ubagss isikisa, tada jau ko tu osi pasikeles. KUR CIA PIARAS, PASIKELIMAS? Kad netingiu tau rasineliu rasyt ka ir kaip geriausia? As per senas aktyvus dalyvis cia ant ab. Jei pjauciau gryba vienaip ar kitaip mane senu seniausiai dalyviai suestu pasicepsedami, kodel as turiu cia gincytis, kad kazkam uzmyniau ant asmeniskumu, nes tas kazkas byskiu isizeide del uabgsines tiesos i dantis Cha cha Nu toks as esu, nu Taip nesusilaikau, nemegstu pletku, dedu i akis anksciau ar veliau, bet pirmas nepradedu, pirmas bunu altruistas gerietis pukuotukas beprocius Cha cha

Trumpai, nes man dar ne marazmas. 1. Tu dirbi ne labdaringu pagrindu ir pasiimi tikrai ne prastus $, skaičiuoji juos už savo valandas, o ne iš anksto kažkokį mokestį - todėl neverk, kad užtrunki ilgiau, nei planavai. Nuimk tą altruizmą čia, kažkaip nesolidžiai atrodo. Cha cha2. Su ta Nerta tu gal atsifisk nuo manęs, okay? Tavęs 3 kartus klausiau ką daryti su ratlankiais ir tris kartus tavo “paplauk” ramunėlių arbata man nepadėjo. Nu ir dzin, pats radau, kas padeda. Cha cha O vat kai radau ir kitiems sakau (beje, sakau, ne aš vienas), tai Ubags isižeidė, kaip dvyliktokė. Cha cha Visi jau žvengia, kad neduok dieve tu žodį Nerta pamatysi. Cha cha3. Kas liečia tiesą į dantis, tai tu man panašus į tuos Hamerių Motorus kažkuo - broko buvo? Buvo. Perdarei? Ne. Darbus, kuriuos dar tik turėjai padaryti - litus paėmei? Paėmei? Padarei? Ne. Vat ir korifėjus - “man nieko įrodinėti nereikia”. Cha cha4. Dėl “nemėgstu pletkų”, kam jau kam, bet tau tylėti reiktų. Cha cha

Jau matau kaio troliai skaitydami nevalingai ejakuliuojasi ar ka te daro Juokiasi

Troliai tegul neįsiaudrina, Ubags geras savo srities pecas, tik biški meninykas ir tuo pačių gana prastas vadybininkas. Cha cha