Irc per wap!!!!

Irc per wap!!!

Irc per wap…Per lietuwiska serwa…Radau toki adresiuka http://test.alf.dev.kreasoft.no/irc/test.php <br/><br/>tik wa su priwatais sunkiau kanalo pawadinimas gali but tik is raidziu ir skaiciu…

nu va pakeiciau adresa dabar viskas kaip ir turi but!

Plius niko identifikuot neduoda…Reikia su neregistruotu niku eit…

Blin negaliu atsidziaugt…Šypsena

tai per mobylke reik eit i ta adresa? Nekaltas

Jo zjbs daiktas. Tik nervina kad refresina nespeju nieko dora parasyti.

Adrese yra klaida. php turi buti mazosiomis raidemis.

Del klaidos gali buti…Ten wisus mazosios…Pas mane noske po tasko didziaja saso…O del refresinimo ta eik i mazesnius kanalus…

Kas žinote normalų IRC?

Net nebandykit identifikuotis…Nes kanale ispausdins…Beje jei naudosit registruota nika per wap nematysit kad pakeite i swecia o istikro busit swecias…

nelabai ten normalu,vis praso uzregistruot nica,koki beimcew

Parasykit normaliu kanalu sarasa!

Nu siaip taj man rodo sarasa…Kaj tik prisijungi…Refresina automatiskaj kas kazkiek…Ir kaj parasaj isiunti ir refresina… Kanalaj…Na nzn…Daug ju shiaip yra…Pav.:#ku #klaipeda #gsm #merginos #sex ir panasiai…

Aciu Gedax, taip ir weikia kaip sakai, tiesiog gal kanalas kuriame buvau jau nebegzistuoja… Tikrai smagus dalykelis irc per wap Šypsena Beje, sorry visiems uz pasikartojancias zinutes… Dar gerai neisisavinau wapo… Taip

Niekis…
o jei kanalas neegzistuoja taj tau opa(@) turi uzdet nebent kanalas registruotas…
siaip man sis atradimas irgi patink!Yra chatas bet irc geriau…Zmoniu daugiau plius pats renkies kur sedet…Gaila tik del priwatu…Liūdnas

Butent, kad gavau @ bet sunku patiket, kad kanalas gyvaves eile metu, taip eme ir dingo ;( Nuo #CafeNet pradejau savo “gyvenima” irc Šypsena
Bet kuriuo atveju dekingas uz si atradima! Gerai

Kode man pastoviai rąso kad negaliu siust i kanala?Nesusigaudu…Ka man daryt?Nervina…

po kurio laiko nebeina nieko rasyti Liūdnas

Hm… MAN RASO tokio puslapio nera:/

"tokio tinklapio nerasta"