Irc per wap!!!!

e man irgi raso tokio puslapio nerasta.

man tai rodo kas kanale sedi ant c55

Tai kad normaliai atidaro ta puslapį. Katik pabandziau. Gal adresa netiksliai ivedėt? Pameginkit mazosiom raidem rasyt. Mirkt o kanale esanciu sarasa turetu bet kokiam mob rodyt… Šypsena

cool puslapiukasŠypsena))))))))

Puslapis tai cool,tai kodel po keleta fraziu raso kad error ir negaliu rasyt i kanala???Ka daryt?Pasakykit kas nors…Plz…

Kokiuse kanaluose sedit?

nu jo sitas kanalas mires…

nu jo jis man irgi patinka!
kad tik neuzsirauktu!Šypsena

Kas per daiktas tas irc? Paaiskinkit, nes su tokiu susidures dar nebuvau. Kaip supratau, cia kaip chatas? Ir adresiukas nuroditas pirmam puslapi, kazkaip neveikia.

ar bendravimo patogumu lenkia omni plepek?

#gsm.banga, oficialus GSM klubo kanalas Laimingas

beje, GEDAX, reklama netoleruojama.

man tai dažnai su užrašu connecting viskas pasibaigia.O po to refreshinus išmeta ryšio klaidą.Nei žodžio leptelt nepavyko…Aš pasakiau, bet jo nenusiunte.

nu ienu tipo pisijugiu ir uzkrovus galini puslapi apacioj parasyta connecting… ir vsio jis vis atsirefreshina bet nieko nepasikeicia…o mirce manes nesimato…vo sulaukia conection dead Liūdnas

bled as ir sakau kas istrina …
o tavo tai reklama toleruojama!?
reklama yra teise zinoti…tokia teise turim kiekvienas!
beto as gi jokio biznio nedarau…tiesiog kad patogiau butu waperiams…

hm…nu nzn man tai problemu nekilo…buna kad konektina neprikonektina krauk is naujo…tox tas wapas…
bet siaip jei prikonektina tai viskas ore!

Blin cool atradimas=] tik adresa nx toki ilga parase uztenka w.alf.no =]]]]] xe sianakt miegot neisiu jei ka as irc=]

Skirk klubo kanala nuo kažkokių kitų, taip, savo reklamą aš toleruoju.
Nepatinka taisyklės - niekas nelaiko, tokią teisę turi kiekvienas.

manau lenkia…
plius omniplepek neiledzia bites klijentu tai sitas issigelbejimas!neskaitant vieno lietuvisko chato…

E o nezinot i privata kaip atsakyt? Bandziau visokius kaip mirce /q ale nieko neiseina. Ir kaip atsijungt?

kam nors ish omnitelio veikia prisijungia?..bo kiek pastebejau tik bitininkai sedi …gal cia tik siandien taip?