internetas


internetas

aš vėl su savo bėdom… dabar dėl mobilaus interneto Šypsenaįsijungiu jį, užsidega H raidė, tada 3G, viskas dingsta ir vėl tada viskas iš naujo. interneto nėra. kame čia replės? Šypsena

Tele2 Cha cha?

pabandyk nustatyti kad naudotų tik 2g(EDGE) ir pažiūrėk ar veikia. Nežinau kaip ant samsung, bet ant mano seno HTC buvo galima pasirinkti 2G, 3G, arba abu, tai gal čia kažkas prispaudinėta.

jo, tele2 Šypsena čia gal tinklas? penktadienį viskas veikė, niekas nieko nespaudinėjo, ale pyst po savaitgalio ir nebeveikia Šypsena

kai nieko neturi ka pasakyt,tai dazniausiai sako tele2 Juokiasi

pasiskambinau jiems, viskas iš jų pusės gerai…

Tai ką čia ir sakyti daugiau, jeigu Tele2, tai sėkmės naudojant Labas.

= tai gal ir patylek tada Labas

bent gerai,kad palinki laimes ir sekmes Apkabinimas

o jei butu bite isvis nei H nei 3g nebutu Cha cha

Su T2 internetu bėdų neturiu. Proxy tik ištrinu iš APN, jei perflashinu ROM

man vakar irgi taip buvo, po restarto viskas susitvarke Nekaltas

Lygybe tu lygybe, dar kokius Stalino laikus primink dunduk.

Lyg aš būčiau kaltas, kad Tele2 antrarūšis operatorius neužtikrinantis kokybės ir skirtas tik senjorams bei vaikams Ufff.

= > Esi bent naudojęsis tuo Tele2, kad 3,14zdiš? Gali pateikti konkrečių faktų įrodančių kitų operatorių pranašumą prieš Tele2? Ar tu irgi violetinę omnio maikę nešioji? Cha cha

Esu esu, todėl ir nenaudoju, kad nekokybiškas operatorius visom prasmėm Kietas. Faktas yra tau prieš akis, jeigu dar nematai. O jų vardinti galiu be sustojimo. Stabilesnį ryšį teikia Bitė ir Omnitel, juos ir naudoju. 3G, EDGE padengimas taip pat geresnis, o ypač Omnitel.

Jis juos gali vardinti be sustojimo! O isbezdejo tik du, kurie ir tai abejotino patikimumo. Temos autoriui, pirma pasitikrink kaip su nustatymais.dl.dropboxusercontent.com/u/30753385/Screenshot_2013-07-03-16- 51-13.pngO antra - ar aktyvuotas planas, ar saskaitoje pinigu yra? Cha cha Nes pas mane panasiai tamposi 3G/H raides, kai buna pasibaigia saskaita, o as ijungineju interneta. Girtas

Įsitikink, kad telefonas įjungtas Šypsena. Kokio jums patikimumo reikia? Dokumentų? Statistikos su kokiomis problemomis susiduria žmonės naudodami tuos pačius modelius su skirtingais operatoriais? Faktas vistiek tas pats - Tele2 kokybė prasta labai Angelas.

Nusneki = ir smarkiai.Na,bet tau budinga.