internetas

Gerai, įrodykit man visi, kad Tele2 pranašesnis operatorius už Bitę ir Omnitel, aš tada pateikiu 10 dažniausiai pasitaikančias problemas Tele2. Bet gal visgi galvoju, kad tikrai nusišneku. Juk Tele2 3G ir EDGE aprėptis ir kokybė geresnė, taip Šypsena? Ir nedingsta ryšys.

šiandien kaip niekur nieko, viskas susitvarkė savaime Šypsenaįdomiai Cha cha

Labai noreciau isgirsti 10 problemu is paslaugos komplekto kuris susidaro is triju daliu: 1. Pokalbiai, 2. SMS/MMS zinutes, 3. Internetas. P.S. Kadangi naudojuosi tiek bites (darbas), tiek tele2 (asmeninis) operatoriais, tai nei vienas, nei kitas nepasakyciau, kad labai blogas. Ka konkreciai galiu pasakyti, Giros g. yra namas, kuriame bite veikia tik nevaikstant po kambarius, o tele2 veikia be problemu. Matyt bite labai blogas operatorius?

nu tik nepradekit kelt tele2 kur jie nera, labiausiai mane erzino sugrybavimai su bbz kur dingstanciais pinigais ir nenormaliai veikianciais planais. rysys kaip ir baigia prisivyt kitus operatorius, bet su internetu stabilumo mazoka vistik. dar gan daznai pasitaikydavo, kad skambini ir skambutis tiesiog numetamas, nors rysys kaip ir yra Cha cha

Seniau visi rinkdavos ir vaziuodavo t2 rysio gaudyt, dabar tas pats tik kad vaziuoja t2 interneto gaudyt Juokiasi Siaip pora draugu kuriems ragelis tik paskambint reikalingas minejo kad perejus i t2 saskaitos sumazejo, bet tikrai negyre kokybes ir rysio stabilumo. opensignal.com/networks/lietuva/tele2-apimtisopensignal.com/networks/lietuva/omnitel-lt-apimtisopensignal.com/networks/lietuva/bite-apimtis

kai kurie čia su savo pasenusiomis žiniomis gali eit į pavėsįelektronika.lt/naujienos/rysiai/40284/mobiliojo-rysio- ir-in terneto-apreptis-padidejo/

pagal mano linkus network reliability pasiziurek, omni 92%, paskui kitu operatoriu 89% ir 84% spek maziausias kieno?

turiu bitę ir T2, tai praktikoje nepajaučiau to skirtumo

nu o as jauciau, negi del to man dabar rrt tiket, o ne savim ?

praktikoj neadekvaciai vertinam, ypac turint du ragelius, vistiek is vieno eis prisiskambint tai kita diena net neprisiminsi kad vienas rysio negaude. Arba turit sodyba kur veikia tik vieno operatoriaus risys, ji tik ir girsi, nes tik jis ten tetraukia, nesvarbu kad galbut tai vienintele vieta lietuvoj kur jis vienintelis traukia Šypsena Kai pradedi lygint viskas kitaip pasidaro, pavyzdziui grizus is uzsienio vazivom autostrada is aerouosto i pajury, iskart telefonai i rankas, skaityt naujienas. Autostradoje labai jauciasi omnitelio interneto pranasumas pries bites, kas turejo bite vos uzkraudavo puslapius. Musu sodyboje labanoro kraste t2 nelabai traukia, bite ir omnis traukia, aisku apie interneta tik pasvajot Šypsena kiekvienas renkasi savo, gyvenant Vilniuje ir sedint 24h per para forumiukuose as tikrai rinkciaus tele2, tai tiesiog pigiausia, o jau sostinej veiks visu risys, tuo labiau kai interneto tiek te reikia, nes prie kompo visalaik…

naudojau visus operatorius ir absoliuciai nemaciau jokio skirtumo tarp ju, tad renkuosi pigiausia, kas siuo metu man yra teledema.

Naudoju labas ir tl2, labas rysys zymiai prastesnis uzmiestyje.