IKI VIRSUNES tik sekunde

IKI VIRSUNES tik sekunde

ar buna kad iki pacios pacios virsunes jums truksta vienos sekundeles… jau atrodo reksi nesavu balsu… o batc ir vsio Nekaltas

cia taip tik merginoms turbut bunaNekaltas

Tu cia api ka?Nekaltas itariu apie lowaCha cha nu matyt miegi su kazkokiu daunu,kuris nepasistengia del taves Cha cha

tas daunas vadinamas pliusiniu meskiukuTaip

ps: tik niekam neisduk sios paslaptiesMirktCha cha

O gal tai vadinasi-mano lankstusis pirshtelis ir pasidaryk pats?Nekaltas Cha cha

Niu vaikinai, ko tokie iskart pikti? Man taip yra buve tik kelis kartus ir susinervavau… idomu ar kitiems taip buna ir tiek… pikciurniukai

mes ne pikciurniukaiNe
paziurek kokios sypsenosCha cha

siaip tai noreciau asmeniskai, kad mergina pasakyti apie tai jei jai nedaug tetruko iki tos virsunes, kita karta butu galima labiau pasistenkti… nera problemos uztesti kokias 2-5 min.

Būna būna Taip Pasitaiko tokių Kiaulė , kuriems tik jie patys rūpi Piktas O kad tau labai norisi… o jam jau nebestovi, o momentas prarastas Baisu Būna Nustebęs

isivaizduoju…po tokio pravalo tik drabuzius i rankas ir i padus, arba skubiai pakartoti, tik zymiai atsakingiau

visko buna pasitaiko JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Tau yra taip buve?Nekaltas nu gal todial ir likai sena merga?Nekaltas Cha cha

Tai o ka pas vyrus turi stoveti visa para…kaip med.pagalba turi buti pasiruoses…

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

[quote]
WhiteFace rašė:

xexe…nia,jos mano,kad pas vyrus tarp koju vibrikasNekaltas Cha cha tik knopkia nuspaudei ir veikiaNekaltas nors…ash tai tocnaj bet kadu galiuCha cha

[quote]
Shiltas rašė:

nu ir gerai…beda butu jei negaletum…

Cha cha

o siaip yra fiziniu busenu kai belieka tik pasakyti: Vstan, vstan…JuokiasiJuokiasi

buna Baisu

eiline isvada - visi vyraiKiaulė

Kam taip ziauriai… Jei visi vyrai kiaules, tai visos moterys- kales… o juk zinom, kad ir tokiu ir tokiu buna…Nekaltas

Remiga su preziku 2-5 minutes neuztesi. Po to pasekmes nekokios gali buti. Mirkt jau geriau pasitvardyti. Drovus

Nu jei tu tokis vyras,tai bek i dziungles bananu skint Cha cha