IKI VIRSUNES tik sekunde

Ooooo, brangusis, tai tikrai nera pravalasMirkt, jei tai butu tikraiusiai turetumet laaabai dazna papustyti padus… net statistika sako, kad moterys daznai, tiesiog laaaabai daznai apsimetineja lovoj, o is savo ir draugiu praktikos galiu tai tik patvirtint… Kai rimti santykiai, tai mergina jau tiesiai sviesiai teskia, kas ne taip, bet daznai nenuvilia vyro ir kadangi jau joms pabosta, saukia- JAUUUUUUU… zinau, tai blogai, bet kartais taip nesinori jusu liudinti… juk mes jus mylim…

Laddy,tau matau amzinas prawalasLiežuvis

Taip

Neeeeeeee tik man visko zymiai daugiau reikia nei tau…Kietas

Iahahahaha…ish kur tu zianai kam kiek ir ko reikia?Nekaltas

matauApakęsCha cha

Taip Nustebęs Žliumbia

Ooooo, brangusis, tai tikrai nera pravalasMirkt, jei tai butu tikraiusiai turetumet laaabai dazna papustyti padus… net statistika sako, kad moterys daznai, tiesiog laaaabai daznai apsimetineja lovoj, o is savo ir draugiu praktikos galiu tai tik patvirtint… Kai rimti santykiai, tai mergina jau tiesiai sviesiai teskia, kas ne taip, bet daznai nenuvilia vyro ir kadangi jau joms pabosta, saukia- JAUUUUUUU… zinau, tai blogai, bet kartais taip nesinori jusu liudinti… juk mes jus mylim…

[/quote]
stai cia jus ir darot didele klaida. mes veliau ir isivaizduojam save sex gigantais, nors esam apgailetini nevykeliai

Liūdnas

stai cia jus ir darot didele klaida. mes veliau ir isivaizduojam save sex gigantais, nors esam apgailetini nevykeliai

Liūdnas

[/quote]

Nekaltas ne jus ne nevykeliai… tiesiog zmonesTaip

Ko tu cia straduxas metai?Nekaltas gal reikia padet tau?Nekaltas Cha cha

Nesupratau
MirktLaimingasCha chaNekaltas

Ka cia nesuprast?Nekaltas klausiau gal padet,kad nebutu…batc ir psio Cha cha

AAAaaaaaJuokiasiApakęs supratau… abejoju ar pavyktuFlirtas
Jei rimtai, manau, kad labai geras sexas gali buti tik tarp labai viens kita pazistanciu (nu aisku buna ir issimciu), nekalbu cia apie meile ir kitus marazmus, tiesiog tiksliai nezinosi kur kada ir ka paliest… O pagalbos man nereikia (o jei kartais prireiks tai zinosiu kur kreiptisFlirtas ), nes tokie "nusivylimai" mane aplanko i metus kelis kartus, o seip i diena pasiekiu ne vienakart ta virsuneNekaltas kartais galvoju- reik pristabdyt, juk uz lovos ribu yra ir kitu malonumu… ai tokiu neraCha chaFlirtas