Ikariam : Oficiali tema

vnz as ji pasiunciau (grazioj formoj)… o dabar katik aptikau jo snipa pas save sostinejPiktas vnz supykau - dabar kentes vaikis.

nerodo Šypsena pas mane tik ar online, koks nickas ir kiek tasku, bei rashyt zinute ir fsio Šypsena

2 taškai baziniai - kas 5 TH lvl prisideda po vieną. Ir taip, jie iškart atsistato, kai grįžta laivas.

o jūs pastebėjot, kad aktyvumo taškus duoda priklausomai nuo TH lvl? va vieną 15lvl TH turiu, tai ten 5 aktyvumo taškai, kitur po 4.
Ir man rodos jie vėl naudojami tampa, kai gryžta laivas (kareiviai), tai kaip ir norma yra, nėr taip baisu, kaip galvojau Šypsena vat tik neaktyvų mažoka… darausi gobšas ir pradėjau skautint pavienius žaidėjus, kurie be ally ir su vienu miestu tupi Šypsena nes jau nebelygis vienu laivu grobį namo tyst, jau reik 4-6 Cha cha

ten gi ne klausimas buvo, o teiginys Cha cha

Didžiausia bėda - jo laivynas. Kiek ko esat užkaupę? Pats teturiu 30 balistų, reiks statytis flame’ų dabar…Didinsiu armiją visapusiškai Šypsena
Škotas, kelionė plundering tikslu?

Cha cha Liežuvis Be be be

OT temoj jau parasiau Cha cha turetu ir pas jus buti Cha cha

Neblogas vaizdas trading port’eCha cha Siuo metu is 19 miestu manes link juda laivai su kroviniaisCha cha

Ziuriu aljansu lyderis pasikeiteCha cha

Ar labai daug laiko šitas žaidimas suėda? Verta pradėt lošt?

Matai tos kolonijos atsiradimas leis dar labai lengvai 10 lvl ambasados pastatytŠypsena o tai reiskia 12 taskuŠypsena

O man ir taip gerai Cha cha kariu daugiau nei proto, tad ketvirtos salos nereik

Pas mane kaip tik viena istryne salojŠypsena tai vat pradejau judet link 4 kolonijosŠypsena labai knisa sandelio statybosKanda
12h iki 13 lvl, o reiks iki 16 keltPiktas vnz ilga pasaka dar ir neduok die uzims dar ta vieta salia manes…Nežinau

Baigiu ir aš kaupt jai resursus…Tik va dar reiks laukt kol kas iš marmuro salos pasišalins, o neaktyvių dar nėra…

Valio trecia kolonija statau sugebejau pagriebti paskutine marmuro saloj vieta Cha cha

kaip daba pavadinti sita kaima? Nekaltas

turbut turi omeny kad resursu daug reikes dar kitai Cha chaCha cha ir dar kad sandelio neusteks kad tiek sukaupt Juokiasi

kaip suprast logiskai imanoma gyvenviete?

Kolkas dar neparaseŠypsena

Upgradinam lentpjuve iki 11lvlLaimingas

zinau, bet…truksta ziauriai marble pas maneNustebęs

marble kaip tik reikalingesnisCha cha sian gal nakti pradesiu 16 lvl TH statytCha cha

Skotas> as tau jau medienos pasiunciau 500 is anksto Cha cha veliau gal ir marble pareis