Įdomybės apie koalas

Esu matęs vienas keliaujančiam zoosode tokiam miniatiūriniame, dabar jo jau nesimato kažkodėl. Ten meškėną turėjo. Po to zoosode paklausk, jie turi, bet kažin ar parduos. Dar JAV ir Kanadoj gan populiarus, jei turi pažįstamų gal kas parvežtų, bet problemų turbūt nemažai būtų su atvežimu iš taip toli, karantinas žinai, daug babkių gali tekti pakloti.

Atsargiau, nepaiduok pagundoms po to su vyru nenorėsi, o delfinų dažnai negausi.Mirkt

PRITARIU
MirktTaip

Hm Nekaltas nu ir mintys pas tave, savo skaudzia praeiti prisimineiLiežuvisCha cha

Čia kam? Man ar jei? Bet pati vis atsirandi ten kur kažkas apie TAI rašoma.MirktŠypsena

Tau tau !!!Liežuvis nutrom czuju kur apie tai rasomaCha chaLiežuvis

Ale tai, matai, o nuotraukėlėse atrodai kaip nekalta mergaitėDrovus
Ot jaunimas šiais laikais (pamenu kai jaunas buvau merginos tik nuo kokių 14 metų tokiais dalykėliais pradėdavo domėtis).
Tai buvo geri čėsai…

Tu man zinok kazkoks nedakeptasNekaltas arba tokiu apsimetiNekaltas

O tu ka daznai mano nuotraukeles ziurinejiDrovus ir kaip as tauFlirtas

Jei rimtai, tai tu kaip mergina (ar moteris) apdovanota gamtos ypatingu grožiu, (bent mano požiūriu). Na bet su tuo charakteriu tai nežinau. Esu labai tolerantiškas ir sugyvenamas, bet mūsų biolaukai man rodos labai jau skirtingi, net per atstumą jaučiu tavo stiprų poveikį (nepasakyčiau kad malonų).

Juokiasi aciu uz komplimentus, bet nesu jau tokia ipatingai grazi kaip tu cia rasai, o del poliu tai tu teisusNekaltas cztota tut nie takJuokiasi

Tai gal po Taurėta proga. Gal kiek palengvėtų? Virtualiai taip sakant.

Nea as diena negeriu bo dirbu, o paskum man dar sportas laukia, o vakare tai isgersiuTaip

Jo…BaisuKaip matau į temą jūs čia visiJuokiasiNekaltasTaip

Manęs tai nemokė ir man tai įdomu. Man tie Bagyyyros faktai labai padėjo, nes turiu paruošti plakatą apie koalas

tnank you for share with us.

tnank you for share with us.

pikashow download