Įdomybės apie koalas

Įdomybės apie koalas

AR ŽINAI,KAD:
1.Koala visiškai negeria.Jai pakanka vandens,kurį ji gauna su lapais."Koala" aborigenų,tai yra Australijos čiabuvių,kalba reiškia "negeriantis".
2.Koalos poruojasi naktį,tupėdamos medžių viršūnėse ir skleisdamos specifinius garsus,primenančius kriuksėjimą ir knarkimą.
3.Naujagimis lokiukas koala vos pupos dydžio ir sveria tik 0,3 gramo.Jo užpakalinės letenėlės dar ne visisškai susiformavusios,tačiau preikinės letenėlės ir nagai ant jų jau gerai išsivystę.Kabindamasis jomis jauniklis nuropoja į mamos sterblę.Nepaisant to,kal jaunikliai tokie maži,koalos susilaukia tik vieno jauniklio.
4.Koala puiki plaukikė.
5.Likimo ironija-gana daug koalų žūsta po automobilių ratais būtent saugomose teritorijose.
6.Koalai būdingas savitas kvapas-muskato ir eukaliptų derinys.Tikėtina,kad šis kvapas atbaido blusas ir kitus vabzdžius.

1 Patinka

Nu ir kasNekaltas

Gal tau ir neįdomu,bet kadangi man patinka šie gyvūnai,man buvo įdomu sužinoti,kad koalos tokios mažytės gimsta.O tau ne?Gal kam nors tai irgi įdomuŠypsena

1 Patinka

Man neidomuNekaltas mes mokykloj mokemes apie taiNekaltas gyvunas kaip gyvunas, nieko ipatingo

Tai viskas apie ką mokeisi mokykloje tau yra nieko įpatingo?Aš ir mokykloje mokiausi,bet mokykloje to tikrai nemokinoŠypsenaBe to tau turbūt ir katės,ir šunys,ir visi kiti gyvūnai nieko įpatingo?

Kates megstu tik kai jos pas ka kita gyvena, o sunis dievijuLiežuvis

Nu tai vaŠypsenaDabar pamastyk.Tu dievini šunis,o yra žmonių,kurie jų pakęsti negali.Tad man patinka visi gyvūnai-žinduoliai…AŠ jais labai domiuosi,net enciklopediją apie juos užsisakiau.Tai dabar kas kart sužinau daug naujo.Man įdomu,kaip jie gyvena,kuo minta,ir t.t
MirktSmagu tomis žiniomis su kuo nors pasidalintiŠypsenaCha cha

1 Patinka

o laukinius balandzhiusBaisuNekaltas?..Cha chaCha cha

Kazkaip nekreipiu i juos demesioCha cha bet ir saudyt negaleciauNekaltas as matyt nieko negaleciau pridaust, gaila man ziauriai, viena karta nukaliau kiski masina, tai blioviau visa valanda, ir faros isduzusios buvo gaila o dar labiau kiskioCha cha

Gal Kazlausko dukra busiCha cha

Kokius dar gyvūnus mėgsti?Tigrus…ar pan.

[quote]
rutao rašė:

Gal Kazlausko dukra busiCha cha

Pričiom čia dukra?Ne jau domėtis negalima?Juk mus supa gamta,visokia gyvūnija.Mes domimės žmonių gyvenimu,ne jau negalima norėti pažinti gyvūnų?

Visus zinduolius as megstu, delfinus labai, jie man kazkokie juros stebuklaiMirkt

Man jie ir labai patinka.Iš savo knygos apie juos ir nemažai įdomaus sužinojau.Be to nuostabu žinoti,kad jie dar ir padeda sergantiems vaikams(kažkokiam straipsny apie tai rašė)Juokiasi

o man didzhiausias stebuklas-tei banginiai,napamenu kokie ten baltieji ar pilkiejiNekaltas-tokia duraBaisu 30 metru ryba plaukiojaBaisuGerai

Jo banginiai tikri gražuoliai.Kartais kyla klausimas-kaip jie ant vandens laikosi ir nepaskęsta.Juk vis dėlto toks svorisJuokiasiCha cha

Juokiasi nu tai kak vsegdaJuokiasi o as ta dura Argentinoj gyva maciauLiežuvis Mar del Platoj vandenyne, visai netoli krantoCha cha

O sveria jie tikrai nemažai-80000-130000kg

ash tai butau shokes kartu pasimaudytTaipCha chaCha cha…bl toks kilbukasBaisu plaukiojaApakęsApakęs!