Įdomybės apie koalas

SakaiNekaltasNekaltas tai gal man padesi sitam reikaleDrovus bo vyras ne taip suprasti galiCha cha

O kaip SimonasDrovus izmeniajesz mysliamiCha cha

MirktTaip…ir net fotika turuFlirtasCha chaCha cha

o kaip jisBaisuMirktCha chaCha cha

noreciau pamatyti toki maza maza koalos vaikiuka. neisivaizduoju kaip toks mazas gali gimt…

Nu joJuokiasi kaip visada nusiblevyzgojam i kita puseJuokiasi

nu jo tuo patikėti labai sunkuŠypsena

galiTaip pasirodo…ash vat neisivaizduoju kaip kirstukaiBaisu ka tik gime atrodoNekaltas…?ir jie tai i jokia sterble nelendaBaisuApakęs?

Juokiasi

Jie Archimedo dėsnį perskaitė, todėl ir neskęsta…

Būtų ir man viskas įdomu apie tas koalas jeigu aš jas galėčiau auginti. Kadangi tai neįmanoma tai nelabai ir įdomu. Koks tau pvz. skirtumas kokiame aukštyje medžių jos poruojasi? Nei tu jas matysi nei ką. Kai kurie žmonės daug domisi egzotinais gyvūnais, bet nežino kuo skiriasi kikilis nuo dagilio, kuo minta liputis ir pan. Tad propaguokim geriau lietuviškus gyvūnus, jų taip pat yra labai įdomių tik reikia tai pastebėti. O galimybės čia jau yraŠypsena

Daiva,Archimedas gi vonioj buvo-o banginis ten netilptuNe-matomai cia greiciau Galilejus ar Ciolkovskis nagus prikishoMirkt

Jo, ko gero ir Einšteinas padirbėjo Šypsena

Apsimy… galima jusu pasisakymus beskaitantJuokiasiJuokiasi

Aš ir nesakau,kad man vien egzotiniai gyvūnai patinka.Man ir Lietuvos gyvūnai patinka.Tik radau šį tą įdomaus apie koalas,tad parašiau.Galiu ir apie lietuviškus pasirašinėti-lapes,barsukus,pelėdas…

Cha chaNekaltas

parashyk apie gaidzhiusBaisu-sulauksi daug pasisakymu,ypac ish pravienishkiu BaisuCha chaCha cha

Ačiū už patarimą,bet kaip nors susilaikysiuJuokiasiAplamai daugiau apie gyvūnus nerašysiu,nes čia klubas ne apie gyvūnus.Bent jau apie juos mažai kam įdomuLiūdnas

Rašyk, rašyk, įdomu, bet rašyk kas dar negirdėta, tai bus įdomu.

O as su delfinais plaukiojau (ir nuotraukas turiu-reiktu kada idet i kompa)-kaifas NEREALUS !!! blin kaip noriu dar Liūdnas

O apie meshkenus negali parashyt? gal zinai kur LT butu galima ju isigyt.Visa gyvenima svajoju tureti meshkena (as rimtai-super gyvunelis:shuns, kates ir bezdziones derinys-pagal charakteri).