idomu

idomu

ar jums taip yra buve,kad jus apsmeizia ir po to tuo melu visi tiki? kaip jus tada jauciates ???

Šypsenapletkai pletkeliai, kam taip tik nera buve. visi tiki paskalom, o ne tavim. kai jauciaus? a man da lampacki, giliai dzin ka kiti galvoja

Nea Ne Tikiuos, taip ir nebus Nekaltas

laaabai teigiamas poziuris Taip Gerai

taip buvo…nervas tada ima,bet kerštas saldus Cha cha Cha cha Cha cha

gyvenimas ismoke Mirkt

taip…gyveni ir mokaisi Cha cha

jeigu visi tiki tai gal tame ir yra dalele tiesos

Oj, tas gyvenimas Girtas Ko tik neismoko… Cha cha

teko teko…jausmas ne koks Blogaibet viskas praeina.

O kaip gali jaustis? Sumautai, zinoma… Reikia ismokti i tai nekreipti demesio - jei apie tave kalba, vadinasi, esi dar gyvas, zmogau…

Blogesnis variantas kai apie jus kalba yra tas, kai apie jus isvis nekalba

taip yra buve.Ir beje visai neseniai. Vienas zmogus pamelavo apie mane ir dbr man tikrai yra nemalonu…o svarbiausia yra tai, kad tas kuris mane apsmeize prie akiu yra labai geras ir draugiskas! nekenciu tokiu butybiu!

sveikinu Apkabinimas bet buna zmoniu,kad jie nesugeba to ismokti… Nežinau visko buna…

Buvo Taip Bet sunku ismokt i tai nekreipt demesio Nežinau todel man buvo labai skaudu girdeti Piktas

Tegul smeizia jeigu malonuma jaucia Flirtas as pasistengiu i tokias nesamones nekreipti demesio Žliumbia

labai blogai Ne Ne Ne tuo labiau jei netiesa kalba Nekaltas

Iki lemputes Juokiasi kas nori tiki, kas nenori netiki Nekaltas Ir vsio.

buvo. pasakiau GALVOK KA NORI . Nekaltas… po kiek laiko visi uztilo nes pamate kad man tas pats ir kad tai netiesa. blax Cha cha