idomu

Turetu but bloga…man taip nebuvo Ne

Variantas siku ir tapsnoju Veee

Yra ir man taip buvę. Bl kaip nekenčiu tokių žmonių, kurie taip elgiasi. Būna skaudu girdėti kaip tave kažkas neteisingai apšmeižia. Piktas Liūdnas

A idomumas tai kame ??? Nekaltas

lengva pasakyti nekreipti demesio i apkalbas (teisingos jos ar neteisingos), bet kiekvienas i jas reaguoja, tik vieni issako ka galvoja, o kiti nutyli Taip nors visiems rupi ka apie juos kalba ar galvoja aplinkiniai

gandai Nekaltas

Vel apie ta su_da kalba. Kiek kartu buvo sakyta, tegul sau kalba tos turgaus bobos.Nekreip demesio. Blogai

nu siaip idomu. nu as zn kaip as tokiu atveju jauciuosi,tai man idomu,kaip kiti jauciasi tokiu atveju. vat. tam ir paklausiau Drovus vat Laimingas

nera ko kreipti demesio i kvailas kalbas Taip neturi ka veikti, tai ir sneka Šypsena kaip visada…

Nebūvo dar taip NeTfu tfu tfu DrovusBet jei būtų nežinau, kaip elgčiausi NekaltasTurbūt nesugebėčiau atleisti žmogui, kuris apšmeižė Baisu Kanda

Buvo…Bet ne visi patiekejo Šypsena o kas dvejojo,paskambino ir paklause,kaip ten buvo, ir dar isdave,kas pletka paleido Šypsena l. supykau,galvojau su tuo zmogum issiaiskint,bet kazkaip patingejau…Galvoju,eina na nx. Tai mano drauge issiaiskino Šypsena

Kiekvienam pletke yra dalis tiesos. Nei is sio nei is to manau pletkai neatsiranda. Mano manymu pletkas, tai tiesos iskraipymas. Jei nebutu tiesos vadintusi MELAS Kietas