Į AŽ.

labas vakaras.
Alpinistų gaila, betgi jie ten eidami, turbūt, viską būna apgalvoję ir viską (riziką) supranta, ar ne? Man kalnai gražu, bet tik pasižiūrėti arba neaukštai palaipioti.

rooki, tikrai gerai: 5,35 Lt už pietus + 3,43 Lt už pomelą kolegoms.

aronija, nežinau, gal kada nors. Man visai patiktų Klasta

Jooo… gailų tų vyrukų Nekaltas

Emar Gėlė

Merihold Gėlė, gal jau laikas pagalvot apie persikvalifikavimą/antrą specializaciją?Klasta

o šiaip tai keliauju pirkti raugintų kopūstų - rekomenduoju kaip tinkamiausią lietuvišką vitaminizaciją šiam laikotarpiui Drovus

ir dar šiaip labai baisu ta alpinistų istorija, nes tas, kurio taip ir nerado, turi nepilnų metukų vaikį Kvankt?Liūdnas ir šiaip detalių nesinori nešt, bet oi. Visas savaitgalis ant adatų, bet dar su viltim buvo, o dabar viskas. Labai nenorėčiau, kad vaikai alpinistais ekstremalais užaugtų, nors ir gražu tie kalnai Nekaltas

Meri, rezultai akivaizdini TaipGeraiCha cha
Vėl su maistu gerai prasisukai Kietas… ett…
Vakaras Kava

Serijalo šimtas devyniasdešimt penkta su puse serija tesiąsi. Bus dar kokis tūkstantis serijų ApsvaigęsApsvaigęsApsvaigęs

Pamiršus buvau dėstymo malonumą. Galva medinė. O darbų milijonai ir dar šis bei tas.

Merginos, gal kas turi nereikalingą ar nelabai reikalingą paprastą silikoninę formą? Paprastą, tai keturkampę, iš kurios lengvą išspaust viską? Perpirkčiau. Arba mainais galiu pasiūlyt rožę, kuri man per daug sudėtinga.

Šiandien gavau “amžiaus komplimentą”. Klientė sporto klube nusprendė, jog aš treniruoju ir pradėjo su manim konsultuotis Gerai.

Pietums buvo sprandinė (gatava, iš RImi). Man gerai - ir niekas neklausia, "ar skanu buvo". Yyyyy. Ir kopūstų salotos iš ten pat. Einu, suvesiu į FitDay.

Įdomu, o jeigu miltai, cukrus, manai plius sviestas - iškart viską sumakaluočiau (nu į kombainą arba su tarkuotu sviestu permaišyt), kažin nesigautų dar geriau? Nors ten aišku viskas ir nuo obuolių permirksta…
Norėč dabar to pyragėlio. 1 vnt. Tokio apskrito, kokių 24 cm skersmensCha cha

Ru, aha, įdaras irgi turi būti pjaustomas plonomis ilgomis juostelėmis, kad galėtum sudėlioti ne krūvais ir gabalais, o išilginėmis juostelėmis. Pasižiūrėk tikrai toj tubėj, gausisTaip

Levandos kosuliui gydyti - dar ir kaip geraiGerai Kaip turinti inhaliatorių, ir išbandžiusi įvairias žoleles, druską ir gebenės ekstraktą inhaliacijoms, galiu pasakyti, kad levandos veikia geriausiai. O dar TOS levandos - labai geros kokybės, turiu omenyje hidrolatąMirkt

Aš tai žinau dar vieną pyragą iš sauso mišinio su varške, bet tes tas sausas mišinys - jau su sviestu (bet kombainu persukus, vis tiek gaunasi kaip smėlis), irgi greitas ir skanus.

Skaniai pavalgiau - sriubą ir graikiškų salotų (pastarosios labai geros papuolė). Ilgai netempsiu tokia laiminga, nu bet paskui arbatom užsikišiu gal kažkaip.

Ru Gėlė lygiom dalim sumaišai:manų kruopas, miltus ir cukrų (ir šaukštelį kepimo miltelių dedu). obuoliai turi būti tik tarkuoti. tada ant dugno barstai maždaug tolygiai sauso mišinio, dedi tarkuotų obuolių sluoksnį (dar jeigu mėgstat gali apibarstyti cinamonu), tada vėl sauso mišinio barstai (aš užbarstau gausiau, kad nesimatytų obuolių Drovus), tada vėl obuoliai ir vėl sausas mišinys (ant viršaus išvis nepagailiu sauso mišinio, nes nuo sviesto susidaro traški plutelė Niam niam). na ir viršuj sutarkuoji 200g sviesto. (gal galima ir mažiau Cha cha)

ant paviršiaus užpjaustyti sviesto, jis karštoj orkaitėj išsilydo, persisunkia per tos masės sluoksnius, o paviršiuje karamelizuojasi su cukrum Šypsena

Mano vienas vaikas - čili gerbėjas. Ne tai, kad labai aštriai mėgsta, bet šiek tiek čiliuko kur nors jam gėris. Bet tie blyneliai visgi suaugėliškas patiekalas, užsirašau vakarėliams.

Vieniems gaunas lygūs sluoksniukai - nepamirškime, kad ten dar ir įdaras kažkaip lygiai turi įsipaišyt - kitiems ne Cha cha Iš tikrųjų tai dar nenurašau sušių naminių, gi tik vienąkart mėginau. Pažėsiu utubus ir gal pramoksiu, motyvacija yra - du valgantys sušius namie Taip nu ir trečias iš bėdos. Ir svečiai, žinoma.

Sveikatos mergaitėms, Vyneta Gėlė mano zuikis penktadienį ir šeštadienį labai bjauriai kosėjo, tuo pjaunančiu kosuliu. Daugiau jokių simptomų, taigi kaitinau kojas su druska ir levandom (jos turbūt tik dėl kvapo), ir girdau juodąjį ridiką su medum. Šiąnakt jau mažiau ir “gražiau” pakosėjo.

Oj, susimoviau su tuo sausu mišiniu, pixy GėlėDrovusCha cha O tai kaip ten tie obuoliai susiklijuoja, jei nėr tešlos jokios? Nekaltas aš kažkokį esu kepusi, kur reikia sviestą su miltais sutrint tarp pirštų iki trupinukų, bet tokio išvis sauso tau gal nea Nekaltas obuolių tai turiu Nekaltas

Aš filo tešlos dar nesu bandžiusi, bet labai norėčiau. Įdomu, būna jos mažesnėmis pakuotėmis? Ir ar galima atsišildyti ne visą, o dalį?

Ale aš tai daryčiau su ja kokius tipo japoniškus tipo koldūnus. Neabejoju, kad blyneliai buvo super, bet man pačiai aštru nelabai, tai kažkaip ir vaikams nesiūlau. Nors jie ir valgo šiek tiek aštriau nei aš pati kad mėgstu.

aš maniau kad Ru iš Filo tešlos pyragėliai gavosi kaip paršiukai. pasirodo ne, ten apie suši Klasta

šiandien pikc. valdžia užkniso, visi kiti irgi. apie naują programą tyliu tyliu, nes ko gero jeigu reiktų apie ją pasisakyti ir lieptų išbraukti keiksmažodius, tai ir gautųsi tylos minutė Klasta

taip taip taip Laimingas aš apie šitą Taip

Ru Gėlė šitas paprastas ir skanuMirkt

aš irgi apie šitą pagalvojau Nekaltas

labsrytas Kava

Ru, man rodos pixy kalba apie tą pyragą, kur sumaišai stiklinę miltų, stiklinę manų ir stiklinę cukraus bei šituo mišinių barstai sluoksniuodama tarkuotus obuolius. Galiu klysti, bet tokį pyragą paprastai vadina "iš sauso mišinio".

Labas rytas,
aš batareikas kaip tik išsikroviau savaitgalį. Keistai blogai miegojosi naktimis, nubusdavau anksti ryte, vieną rytą tai nuo didžiosios kosulio, kitą - šiaip sau, visokių galvojimų turiu matyt per daugKlasta
Viena mergiotė mano sakyčiau sergaNekaltas Kosti, nuo inhaliatoriaus praeina, vakarop vėl užeina. Laringitiškas toks kosulys, bet tik ryte. Tai matysim, ar ligos pradžia, ar išsikapanos kaip nors. Saugau, mokyklon neišleidau - nedaug ten tų vaikų beliko klasėj.
Akys limpa. Ir neina suprasti, kodėl Ru sušiai kaip aršiukai gavosi?
Ryžius ant dumblių lapų reikia plonu sluoksneliu, patogiausia su šiek tiek šlapiu peiliu priploti arba netgi pirštų galiukais - gaunasi lygus ryžių sluoksniukas, kuris neturi jokių gumbų. Žodžiu, bandyk Ru dar kartą - netikiu, kad nesigausMirkt
Mano vaikės irgi labai mėgsta sushi. Mes irgi.

Vakar pirmą kartą gyvenime kepėm visą kalakutą, parsivežėm iš kaimo šviežutėlį. Šiaip pavyko pagaliau suprasti, kodėl jį kepa per dideles šventes, įtariu ir pas mus kalėdosm bus kalakutas kitąmet - labai skanu. Bulvių košės darėm, viriau spanguolių padažą (reto skanumo padažas paukštienai gavosi, galėčiau net atgaminti, ko dėjau, jeigu kam aktualu), ir dar obuolių pavytusių prikepiau. Tikrai labai skanuNiam niam

Valgau minimaliai, tvarkingai taip, pusryčiai, pietūs, lengva vakarienė, ir kokios 2 bandelės per dienąCha cha. Svoris per 3 dienas nukrito 1 kg. Padariau išvadą, kad tikrai valgiau nesvietiškai daugKlasta