Į AŽ.

RuGėlė
žinai, kad ryt-poryt nereik į Ažuoliuką?

maniškiams dar dvi dienos atostogų.
bet tai kap tyčiaPavargęs
nei žiemos pramogom, ne ilgesniu savaitgaliu pasnaudot nešeinaNustebęs

Knew, ačiū Gėlė

Parsivežiau vaikus. Nu ir viskas daugmaž vėl vietoj… išskyrus sulūžusį gartraukį, žinoma Juokiasi Planas buvo šeštadienį kažkiek švęsti su draugais, tą ir mėginom daryt, net nuvažiavau ten… ir sumojau, kad be vaikų - š… Mečiau viską ir numyniau, vaikams netikėtai, pas juos į Alytų. Ot teisingai pasielgiau. Jė-ga. Vėl normalus maratonas su vaikais, kai nėr laiko mąstyt savo godų Gerai

Paskaičiau, pagalvojau, kad jei kartais sunku sutarti su savo introversija, gal tai pravers. http://www.psychologytoday.com/blog/in-practice/201302/4-social-tips-i
ntroverts

Labas rytas Kava Lauke minusiukas, ale sausa. Tas gerai. Blogai, kad visur leds - i eit slidu, i vaziuot. Einu valyt batu Kietas

Pixy, o lazdynų riešutai tau kaip?

abrikosus, slyvas, graikinius riešutus, lazdyno riešutus, moliūgo sėklas, saulėgrąžas, sezamo sėklos, linų sėmenys, anansai Laimingas žodžiu visko daug. (nededa ruginių miltų, kepa šitą vaisinę tik iš kvietinių). žiauriai skani.

pixy, ka mama deda i vaisine duona? Nekaltas

hej Kava

Pas mus irgi tvarkymasis: kepu sokoladini pyraga/mousa – vaziuosim Vyras tecio sveikinti gimimo dienos proga, lyginu kruva drabuziu pries Tv ekrana. Per 2-a DR programa rodo kazkoki rusiska menini filma Nekaltas. Naujos kartos, apie pilietini kara tolimajam Sibire.
Ir dar reikes speti i biblioteka bei sporto centra.

Vyras kraunasi daiktus i kelione, rytoj i Houstona.

ačiū už info.
nieko nežinau apie naują trendąMirkt o kuom šiemet ypatingesnis?
kai oficialiai/viešai niekur nieko neveikiau/nedalyvavau, tai sunku pasakyt ką.
vakar su draugais keliom šeimom šventėm iki vėlumos…
aprangos kodas buvo tripalvės tema, tai viskas į trasą ėjo: marškinėliai, kojinės, šalikai, kepurės, megztos beretėsCha cha
paskui trispalviai patiekalai, eilės, dainos ir žaidimai…
Girtas

Snapsiuko reikejo laiku pavartoti.

Labas dienas su šventėm, po švenčiųCha cha

pixy-šaunuolėGėlė
pas mane tai nieko netvarkyta, nedaryta…Drovus

pusė šeimynos su slogom/kosuliais, ypač mažoji. vargstam su tokom giluminėm ir niekaip neina išvaryt. man tai ant ausų eina. neišsisuku, teks gyd. aplankyt.

Diena Labas

rytas su mamos kepta vaisine duona Girtas kaip skanuuu. nu j, man tik maistas galvoj Laimingas

šiandien poilsio diena man. namai sutvarkyti, maisto prigaminta. einu megzt mazgei kojinių su kišenėm Laimingas

kas čia per statistinių rodiklių manija? Apakęs nu bet jo, ir kas tas žmogus su savo teisėmis jeigu sugadins su.šiktus rodiklius.

nuo žodžio "rodikliai" man bloga. ne veltui, nes matyt kasdien girdžiu.

aronija Apkabinimas sveikatos sveikatos Gėlė

oho, sakyčiau daugokai moki. aš už šviesolaidinį moku 50Lt. ir tai norėčiau mokėi mažiau Cha cha

nu ką…pasiėmiau šiandien mažę iš daržo su 38 Nežinau tikiuosi išsikapstysim iki pirmadienio. hm. o šiaip galva sunki ir skauda ten kur širdis (nesakau kad širdį, nes gali būt ir raumuo Nekaltas ). žodž, picos kepimą atidėjom rytdienai. Vyras net ir sportuot neleido. jaučiu reikia išsimmiegot Laimingas

Aronija gal daugiau pasakys?

http://bendraukime.lrytas.lt/seima-ir-santykiai/strasburo-teisme-byla-
pries-lietuva-del-gimdymo-namuose.htm

http://bendraukime.lrytas.lt/isklausykite/teisiamos-gydytojos-kolegos-
ja-buvo-uzvaldziusi-ideja-grazinti-gimdymui-pirmapradi-naturaluma.htm

http://bendraukime.lrytas.lt/isklausykite/gimdyvems-namuose-padejusi-g
ydytoja-esame-paverstos-monstremis.htm

Taip, yra istatymas garantuojantis teise gimdyti namie Danijoje Taip.
Net kazkokia kavine yra, kurioje vyksta susitikimai su akuseremis ir apmokymai ta tema.

Apie kokius tampymusis po teismus jus cia vis uzsimenat – gydytoju/raganu medziokle, seimas? Nekaltas
Pora sakiniu paaiskinkit, pls, nes nesurisu Ne

Bet kaip visi serga… Užuojauta ir sveikatos linkėjimai nepadės, bet vis tiek, prašom.
Buvo emocinės baterijos išsikrovusios. Nusnaudžiau ant tachtos, galiu dar kurį laiką pagyvuliuot. Tikiuosi, žurnale neliko kokių baisių klaidų - nes kas iš to, kad aš SKAITAU sumaketuotą tekstą 19 val. prieš deadline’ą. Vis tiek žinau, kad skaitau taip, kaip turi būti, o ne taip, kaip parašyta. O jau kai pradedi viskuo abejot, tai išvis viską išimt ir paleist baltus lapus į gamybą. Vis gražiau negu mano tekstai.
Palikau krūvą chebros dirbančią. Kita savaitė irgi linksma žada būt. Bet - taip reikia.
Vyras į idėją, jog visai norėčiau pasirgt, kad galėčiau teisėtai kokią dieną kitą praleist lovoj, logiškai pasiūlė tiesiog joje praleist dieną. Nesergant. Matai, kaip.

aronija, ten, Nemenčinės plente, vėl avarija?

Dėl gimdymų pasisakyt ne itin išmananti (vėl pamečiau n žodyje kompetentinga, tai ir nerašiau jo), bet kad medikai klysta, nežino ir žinot nenori - tai tokių procentas tarp jų nė kiek ne mažesnis nei tarp kitų gyventojų grupių. Taigi - garantijų nėr. Nors jei teoriškai sugalvočiau gimdyt, daryčiau tai klinikoj.
Šeimų (kaip suprantu) tampymas po teisėsaugos institucijas ir pokalbių klausimasis (jeigu toks buvo) - daug skaičiau, nors ir paviršutiniškai, išvis už gėrio ir blogio ribų. Visos kitos teisėtvarkos problemos jau kaip ir išspręstos, ne?

Bitute, o kur atostogausit, kad vasara atrasit? Šypsena

Aha, tai aš irgi nieko nedariau, tik laišką-atsiliepimą parašiau, kad va, taip nutiko. Be pretenzijų, tik kaip informaciją, jeigu jau klausia nuomonės - reikia žiūrėt pačiai! Bet šiaip tai vis tiek gera paslauga!