<hr>



jei ziuret viska preciziskai - tai dantu spalvos man noretusi baltesnes (vos vos). O siaip - labai grazu Gerai

Dantys gavosi seselyje, tai bijojau sviesint Šypsena

Man negrazu Nei apsvietimas, nei modelio israiska, nei pastatymas, nei poza…

o man nuostabu.Puiku.Labai gerai. Gerai

paakiai ir odos blizgejimas negrazhiai parodyti.

…ašei teip nemoku…nors ir nebandžiau… …išsikirpčia veidą iš šitos…su trupučiu erdvės aplink…ta dalis man patinka…

marijus*> kurioje vietoje oda negraziai blizga? Ar apskritai visas blizgesys nepatinka?

Dailiai Gerai

O man tie nagai nepatinka, per daug puošnūs tokiai nuotraukai. Norėtųsi neutralumo šiuo atveju.

visas

va va man ir nagai nepatinka, o šiaip - dailiai Taip

A tai kas jau tokio puošnaus tuose naguose? Geliniai - priauginti ir tiek Nekaltas Mano akims, jie labai natūraliai kontrastuoja su nesutvarkytais plaukais Šypsena

sypsena gadina atmosfera. tipo, chichi-chacha. galetu buti daugiau mistikos, o tai gaunasi jog “oi, mane be papinyko fotkina, parodysiu daugelkom - isgrius”.

Martynukas, cia tik tavo interpretacija. Galima sugalvoti ir daugiau variantu. Pvz “vaje, koks didelis” Šypsena

nu kad ne vajekoksdidelis, nes akys kazkur ziuri i niekur ir mintis apie draugelkas sukasi smegenineje. o jei butu vajekoksdidelis, tai butu aiskus kryptingas zvilgsnis su velniuksciais akyse. ner velniuksciu!

tiesa, ka as noriu pasakyt. e gi, kai viskas atlikta techniskai nepriekaistingai, tada prasideda kabinejimasis prie turinio.

na chia labiau pagal ishraishka- oi, koks mazhiukas! Mirkt

jei rankos butu nuleistos, tai daug idomiau gautusi Mirkt

Bijau kad su nuleistom rankom netiktu Bites taisyklems…