Horoskopai - zodiakas> ar kreipiate demesi draugaudami?

Horoskopai - zodiakas> ar kreipiate demesi draugaudami?

sweiki Šypsenanorceu paklausti, ar jus kreipiate demesi i tokius dalykus kaip zodiakas, temperamentas ar horoskopai ir pan. draugaudami su kokiu nors zhmogumi.Ar nebandote pabegti nuo jo net nepradeje bendrauti jei perskaitote kokiame nors kico pilname zurnale kad jusu zodiakai nesutampa ar skirtingo temperamento zhmones negali susibendrauti. juk draugauji ne su zodiako zhenklu o su zhmogum. Mano nuomone tik laikas parodo ar tu gali su tuo zhmogum buti o ne kokia nors bobute parasiusi dar viena durna teorija. Nekaltas

Nea. Visiskai nea, man tie horoskopai nesipildo, as netikiu kas ten parashyta…Man pwz kazkada buwo parasyta kad su Jauciu nesutaria mano zodiako zenklas, o as turejau lb gera drauga Jauti;]

Nea, y tai daug demesio nekreipiu … Ne

Paskaitau, nes vis delto labai idomu Cha chabet to nesureiksminu per daug. Na, pvz. jei parasyta kad tam tikras zenklas su manim nesutartu, nepuolu nutraukt draugystes vien del to, kad taip parasyta Mirkt

Apie tai net negalvoju…

neaa Ne tikray nekrejpiu demesio y tokiuz daleekuz, na nesakaw kad neperskajtaw, ydomu shape bet tokeyz daleekayz nlb tikiu,

asmeniskai as nekreipiu demesio… Nekaltas

Nesamone tie sutarimai - nesutarimai. Shape kartais pildosi, pvz su dauguma liutu nelabai sutariu, bet buna toooookiu ishimchiu, kad pradedu manyt, jog chia viskas tik sutapimai.

as taj i akiu spalwa demesi kreipiu-begu nuo melynakiu.jo! Juokiasi Juokiasio saip taj-durnas klausimas Blogai

siaip tikiu bet labai noreciau netiketi ir jau beveik netikiu ta prasme pagal kas tinka ir pan.o siaip horoskopa tai paskaitineju,bet greit pamirstu kas ten,o kai su kazkuo bendrauju kartais pakalusiu bet dazniausiai man tas patts jei jis man patinka. Cha cha

nesamone, svarbiausias zmogutis, o ne koki menesi jis yra gimes… Girtas

kartais tiesa su kokiais zodiako zenklais sutari,su kokais ne Taip Mirktbet buna ir isimciu…todel manau tai visiskai nesvarbu Liežuvis

visiskai nekreipiu i tai demesio…ir is viso netikiu horoskopais… Drovus Laimingas

nu debilizmas Cha chai ka dar pradesit kreipt? i zvaigzdziu padety nakty kai pradejot draugaut? ar i seselio pasvirimo kampa draugystes pradzioje? Nekaltas

Bendraujant su zmogumi jokie horoskopai man neturi itakos Nevisiskai nesvrabu,koks to zmogaus zodiako zenklas,svarbu,koks yra zmogus Angelas

man bendraujant su zmogumi horoskopas netiri jokio skirtumo Ne

Taip, kreipiu demesi i zodiako zenkla. Dazniausiai pasitvirtina viskas. Arba bent jau didzioji dalis. MAn horoskopai pildosi.

nekreipiu demesio.

nera kvailu klausimu. tik kavili atsakymai.