Horoskopai - zodiakas> ar kreipiate demesi draugaudami?

man dazniausia irgi. noreciau nekreipt demesio, bet kadangi taciau pildosi, tai tenka atkreipti.

Nekreipiu… Nekaltas NeIr aplamai kodel cholerikas negali susidraugaut su sangvininku… ??? Cha cha AR dar kokios nors kombinacijos… Cha cha

Cholerikas dar ir kaip negali draugauti su sangviniku;] Ash su savim nesutariu, nes esu pusiau tas pusiau tas Mirkt

Sakai Nekaltas Cha chaNu, nezhinau nezhinau Nekaltas Man atrodo viskas yra imanoma !!! Laimingas

Sakau Taip Pastoviai su savim pykstuos Taip Cha cha

mano Vyras skorpionas ir dar rudų akių. Sako kad rudaakiai labai dideli melagiai, nes tipo tai šuns akys. Sutariam tikrai gerai ir į tokius dalykus dėmesio nekreipiu.

zodiakais tikiu, nors juos perskaitau tik wakare (is vienos puses gerai, jei kas nors blogai parasyta tai nereik wisa diena laukt nelaimes Cha cha), bendraudamas su zmogum niekada nekreipiu demesio i zodiaka

niekada i tokius dalykus nekreipiu demesio! daugybes draugu net zodiako zenklu nezinau… na o is patirties zinau , kad nelabai sugyvenu su liutais ( pati esu dvyne)

nekreipiu i tai jokio demesio.juk wis delto jei myli zmogu tai negalioja jokie paistymai apie tai ar jis tau tinka ir t.t.

ZHinai, apie zhmoniu temperamentus domejaus mazhai Nekaltas,tad nesu tvirtos nuomones ir pan. MirktBet va paklaustum apie shunu Cha cha Cha cha Nekaltas

nea… nors paskaitau kas tinka mano zenklui bet i tai demesio nekreipiu,nes nuo zodijako nepriklauso koks zmogus… vienu zodziu visi skirtingi… ir vienas horoskopas neapibudina visu zmoniu su tokiu pat zenklu…

nea nematau rejkalo niekada nerupejo. nors mano yra paklause zodiako:]] tda nustebau

Nee Pavargęs

Ne

Niekada nekreipiu dėmesio į tuos zodiako ženklus su kuo nors bendraudama Nekaltas

Nuo mėlynakių ??? Apakęs Kodėl ??? Apakęs Cha cha

nea y taij ahs nekreijpiu demesio… Laimingas

Niekada nekreipiu demesio i zodiako zenkla Nekaltas

Ne, i tai visishkai nekreipiu demesio.

turejau vaikina pagal kuri musu zodiakai labai galima sakyti pjovesi Nekaltas laikui begant tai matesi nes nesutapo charakteriai ir pan… Taip nors pabandyti vistiek verta Drovus