hm, keistos tos panos

hm, keistos tos panos

is savu pastebejimu atkreipiau demesi, kad sporto salese dazniausiai lankosi ne tos merginos, kurios reiktu palaikyti figura ar numesti svorio, bet tos, kurios tiesa sakant nera reikalo ten lankytis, kai kuriuos is ju labiau primena kartis. o tos, kurios privaletu "profilaktiskai" nesilanko. (aisku i si tarpa neieina zmones, kuriu darbas yra susijes su nuolatiniu saves kankinimu sporto salejCha cha)
kitas pastebejimas aukstakulnius devi tos merginos, kuriu ugis ir taip yra nemazas, o mazystes paprastai nedevi. kas tai kazkokie kompleksai?

merginos sporto klubuose lankosi todel, kad: nori atsipalaiduoti…jei reik numesti svorio …prasiblaskyti…ir siai par nesmagu pagulineti po itemptos treniruotes kokioj jaccuzi ir t.t.

o del aukstakulniu taj nesutinku …mazytes dazniau juos avi nei aukstos panos LiežuvisTaipGirtasFlirtas

Visai neblogas pastebejimas, mane irgi priverte susimastyti…Nekaltas Visgi gali buti kad tai kompleksai.Taip

na dėl sporto salių,tai nebūtinai ten vaikštoma,kad reikia numesti svorį.Geros savijautos palaikymui,laisvo laiko praleidimui tai taip pat tinka. O aukštakulnių aš asmeniškai nemėgstu,nors ir nesu aukšta.Mėgstu patogumą.Kartais aviu ir aukštakulnius,bet dažniausiai ypatingom progom.Kam save dažnai varginti?

is siu pastebejimu gaunasi, kad pataikau i keistuju tipa Laimingas

svorio man numesti tikrai nereikia, bet sporto klubas, tai geros savijautos palaikymui + sauna, kas nuteikia super super. Nevaikstau ten kazko kabinti ar saves rodyti.

o auksta esu. Ir aukstakulnius megstu. Ir niekad blogai nesijauciau, kad auksta.

nei vienoje vietoje cia nematau savo kompleksu ir net nera kur ju siuo atzvilgiu izvelgti Mirkt

lankosi ten del atsipalaidavimo, pazinciu, nori pasirodyti kaip jos atrodo, nori demesioTaip

ai nesistenk suprasti tu mergu. beprasmiska.

galima pagalvoti, kad vyriskajai lyciai atsipalaidavimo, pazinciu, noro pasirodyti ir demesio visai nereikia Mirkt Laimingas

o kas taip sake?

man aukstos ir lieknos su KABLUKAIS geriau atrodo, jie dar labiau pailgina ir taip ilgas kojas, man ilgos kojos yra… kazkas l.l.l.l.geroApakęsPavargęs

pap[raciausiai,panos kurios nori ar turi numesti svorio,negali saves prisiversti sportuoti,savo trukumui pasiziureti i akis.O visos kitos eina atipaladuot,sutvirtet,pakibint vaikinu…ir t.t pas kiekviena skirtingaiTaip

pazystu viena mergina kuri yra laaabai jau kuda ir eina i sporto sale, kad siek tiek priaugtu svorio, ten sudarius tinkama programa, tai padaryti imanoma
o kai kurios merginos, kurioms gal ir reiketu pasportuoti ne visada turi laiko. Tarkim as visa vasara sportavau, tikrai savijauta buvo super, o dabar tam tiesiog neliko laiko, realei ten galeciau nueiti viena, nu geriausiu atveju du kartus per savaite, bet man jau miego trukumas nerealusPavargęs
taip, kad toli grazu ne viskas susiveda i kompelksus

o beto jus, vaikinai, irgi de to siek tiek kaltiTaip situacija: ateina stambesne mergina i sporto sale, tai jusu reakcijaApakęs ir komentaras "per puse sumazinus, gal ir nieko butu", o mergina sioje vietoje pagalvotu "va ir turi ryzto stambesne sporto saleje pasirodyti". Gi nevisos pasiryzta tam. Tokia situacija realiai buvo, kai atejo nauja mergina sportuoti, beja ji nebuvo tokia jau labai stambi mergina

na pvz man tykraj perdawk nerejk y tas sporto sales…na gal koky 1kg acikratyt nebent…Mirkt tacew ajnu ten tam kad rawmenukaj sutvirtetu ir kad geraj pralejscew lajka…Taip
tikraj ten nejnu priesh kanors majvytis ar ieshkot nawju pazinciu…Ne

Gerai geri pastebejimai Taip

nevisi turi daug laisvo laiko

nevisi turi daug laisvo laiko kad vaiksciotu po sporto sales

I sorto sales stambesnes merginos kompleksuoja eiti, todel ju ir mazoka ( arba dazniausiai tai buna moterishkes ). Lieknos lankos, ne tik del atsipalaidavimo ir bendro kuno tonuso , bet ir del figuros palaikymo, or raumenu sutvirtinimo .
Mazai lankosi zmoniu ne tik del laiko, bet ir del finansu,pinigeliai juk ejna ne tik abonementui , bet ir stortinei avalinei ir drabuzeliams

Del kulniuku - tai ce konforto reikalas, kam patinka tas tas ir avi .
Kaip tik sakyciau mazytes labiau stengiasi kulniukus nesiot, o aukshtos mergickos kuklinasi didelio ugio turejimu , del to ne nori but kaip dangoraiziai Liežuvis

sekmes narpliojant moterishka prigimti Labas

taip,cia pritariu
Taip
mano drauge buvo nuejus ir taip pat greitai pabego,vien del Vyras reakcijos Blogai

tai renkasi ten 70% Vyras mulkiu. Mol as l.grazus, mano l.grazus kunas ir as galiu padaryti bet kuria Veee