hm, keistos tos panos

Idomus pastebejimai.Zinai del tu storiu ir kudu panu cia truputi klysti.Siaip kiek teko matyti taj visokios ten ejnaTaipAsh pvz sportuoju vos ne kiekviena diena nors ir esu liekna.Paprasciausiai man taj labaj patinka.Ir nebutinai lieknam zhmoguj nerejkia i sporto klubus eiti.Gali tobulinti pasirinkta kuno dali.Pvz pilwuka.Juk pilvuko presas tajp grazhuŠypsena

Sveiki!Cha cha
Siaip tai as irgi pastebejau, kad daugiausia i sporto sale ateina tos merginos, kuriu ir taip figuros yra beveik idealios… Tai jos patampo lengvus hanteliukus, pratimu truputi atlieka vien tam, kad dar ishryskintu savo graziasias kuno formas. Kitos ateina ir tikriausiai pasirodyt… He, man labiausiai patiko, kai viena aukshta ir gera figura turinti mergina atejo i sporto sale apsimovusi baltas permatomas sportines kelnes ir stringus…MirktCha cha Ish karto aishku, ko ji atejo i sporto saleCha cha Bet wa, keista yra tai, jog apkuniu merginu sporto saleje yra labai mazhai. O jei ir ateina, tai ziurek jau po kokio menesiuko ju jau ir nebelieka. Nors tikrai nemaciau, kad visi sportuojantys vyrai kaip nors kreivai ziuretu i tokias merginas ar juoktusi is ju. Juk visi ateina sportuoti i kluba, kad pagerintu savo sportine forma/figura, taip pat sveikata. Bet kiek pats pastebejau, tai manau, jog nejimas sportuoti i sporto kluba (ypach tokiu merginu, kurios nori labai numesti svori), tai yra daugiau psichologine problema. Jos kompleksuoja del savo ishvaizdos ir del to "kaip kiti mane priims" tame klube… Na, kompleksas del kuno formu ir t.t. Tokios merginos dazhnai pasportavusios koki menesi ar du meta kluba del to, jog joms paprasciausiai pabosta kiekviena ar kas antra diena eiti i ji ir sportuoti. Kiekviena treniruote - tai lyg psichologinis prisivertimas eiti ir sportuoti… Cia tas pats, kas, pvz. prisiversti kiekviena metu diena anksti ryte per bet koki ora pabegioti lauke. Juk ar ne lengviau butu, pvz. susigalwoti priezhasti, jog "siandiena lyja" arba kad "blogai jauciuosi"… Tuomet pradedamos praleidineti treniruotes… Ir greitai tokie zmones meta sporto kluba… Siaip manau, jog i sporto kluba gali eiti tik stipria valia turintys zmones, kurie tikrai yra uzhsibreze kazkoki tiksla (pvz. suliekneti, numesti kg, sustangrinti raumenis ir pagerinti figura) ir kurie ish tikruju yra pakankamai uzhsispyre tai pasiekti Mirkt Am… Na, bet cia tik mano nuomoneTūsas Have fun! Cha cha Labas

kosmosas
TūsasTūsasTūsas

o gal tos kartys sporto klubuose nori nesuliekneti bet pastoreti
juk mankstinantis galima labai dailiai priaugti svorioMirkt
be to jei aukstakulniu dairaisi sporto salese
tai kazin ar pamatysi juos tenLiežuvis

shiais laikais i sporto kluba einama dar ir pademonstruot koky gera treninga turi…Mirkt

Na nazhinau kaip ten yra su sporto salem, ber aukshtos panoe devi aukshtakulnius del vizualiniu priezaschiu. Ishsivaizduok Labai aukshta pana, su labai didele batu ishmera, ir visai be kabluku- tikra parodija.

bet tikrai ne aukstakulnius
kol kas nike tokiu negaminaJuokiasi