Him-Ville Valo

Him-Ville Valo

Kaip jums Him ir Ville Valo:balsas,muzika,zodziai,isvaizda,tembras ir pan.?

Muzika na galetu buti ir geriau.Nors manau kad naujasis ju albumas bus tikrai geresnis uz pastaraji.Villes balsas nuostabus.Isvaizda irgi nesiskundzia.Vaikinas turi savo stiliu.

…Er ist schon!.. Nekaltas

nu jo, jo… fainas toks berniukas… arba ne visai…Nežinau

As dievinu si zmogu!!ir is vis dievinu visus HIM’us. Ville man labai grazutis Šypsena turi truputi moterisku bruozu, visuomet akis dazo , bet…tai ne esme Flirtas man jo apranga patinka…o balsas - dieviskas…ir tempras fainas… Ismilejau ji… Bučkis Bučkis Bučkis zinot girdejau gandu tipo HIm isiro ar panasiai.ar tai tiesa?tikiuosi kad ne…ir ar tiesa kad tas su dredais si HIM’u perdozavo ir Liūdnas …ir dar…pamirsau ju saito pavadinima…ir kur dar rasti kuo daugiau informazijos apie HIM’us ??? daug daug Bučkis Vllle Valo Šypsena

Siaip Ville labai grazus LaimingasH-I-M-u fane esu jau 4 metai!!!nesveikai dievinu juos. o muzika tiesiog veza!!! naujausias albumas yra tiesiog COOL!GeraiGeraiGerai daugiau rasite http://www.heartagram.com ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

Niuri man kazkokia ju muzikaNežinau
O del Valo nezinau…Tipo,daug kas sako,jog jis narkomanasPavargęs

pulchra>>>gal tu HIM naujienu neskaitai???jei ne tai pranesu: Balandzio menesi HIM isleis naujausia albuma "Love Metal" ir jie ruosiasi daryti dideli koncertini tura.Tas su dredais,t.y. Linde (Lily) tikrai tai grupei nieko nepadare.Be to jis tures vaika su savo drauge Manna.Jis gims kovo gale arba balandzio pradzioj.Tai va…tie gandai yra klaidingi…Ji tikrai neisirs po didziules sekmes amerikoje…

ir jis tikrai neperdozavo…

balsas jo galbut ir Gerai bet ishvaizda…niu neduok dieve toki sutikt gatvej…Baisu Nekaltas NeNe

bet tai nieko neturi bendro su HIM…Gerai

viskas jega!Šypsena

Nekaltas ei, ar kas zino apie HIM sekme Amerikoje?

[quote]Cituoju:
Nekaltasei, ar kas zino apie HIM sekme Amerikoje?

[/quote]
Taip…nu kazkoks daininkas ar kazkoks kitoks muzikos pasaulio dalyvis,beja HIM fanas,pasirupino,kad Amerikoj butu grojama "Join me" daina.Tai amerikieciams labai patiko ir,aisku,HIM taip isgarsejo.Dar ten filme lygtais "18th floor" ar kazkas panasaus (tiksliai neatsimenu) yra 5 HIM dainos. Bet kas blogiausia HIM Amerikoj nutiko t.y.tai,kad yra kazkokia dziazo grupe "HiM" ir jie yra uzpatentave savo grupes pavadinima visoje Amerikoje.Taigi musiskiai ir geriausi is viso pasaulio HIM yra priversti Amerikoj koncertuoti su pavadinimu "HER".Bet visi Amerikos HIM fanai vadina HIM ne HER,bet HIM,nes toks ju tikrasis ir vienintelis pavadinimas,nesvarbu ka sako tie grybai dziazo atlikejai.Beja,Ville Valo ir visi kiti grupes nariai,aisku ir HIM vadybininkas,bande su jais susitarti,kad jie jiems leistu koncertuoti tikruoju grupes pavadinimu,bet tie grybai dziazo atlikejai nesutiko. O aisku musiskiai ir geriausi is viso pasaulio HIM,budami labai protingi uzpatentavo grupes pavadinima visoje Europoje.Taigi jei tie grybai dziazo atlikejai nores koncertuoti Europoje tures keistis pavadinima.TAIP JIEMS IR REIKIA!GERAI HIM PADARE!..Taip Liežuvis Gerai !!!

HIM muzika labaiGeraiNiuroka,bet ne liudna.Savito stiliaus.Ville balsas ir dainavimo stilius dainas padaro dar fainesnesTaip

Man Ville Valo viskas patinka.Balsas isskirtinis,stilius labai fainas.Isvaizda taip pat neatsilieka.Nors ir sakoma,kad idealiu zmoniu nebuna,mano nuomone jis toks ir YRA!Nors ir nezinau kaip jums…

Gal vaikinas ir turi sioki toki talenta, bet galetu maziau gerti ir narkasintis…Taip

o kox skirtumas,narkomanas ar ne?Svarbu dainuoja geraiTaip
Mirkt

grazus Vyras Drovus

[/quote]

Gal vaikinas ir turi sioki toki talenta, bet galetu maziau gerti ir narkasintis…Taip

[/quote]

mano ziniomis tai jis ne narkomanas, bet priklausomas nuo alkoholio ir nerealiai daug ruko Šypsena