Him-Ville Valo

[quote]Cituoju:
mano ziniomis tai jis ne narkomanas, bet priklausomas nuo alkoholio ir nerealiai daug ruko

[/quote]
Pamirsai pasakyti,kad jis serga astma.Manau,tai,kad jis labai daug ruko yra vienintele jo yda.Bet man vienaip ar kitaip svarbu ju muzika,nes ji labai veza ir man niekda neatsibos…GeraiTaip

anksciau himai cool buvo kazkuriuo metu irgi, dabar nezinau nebepatinka, kazkoki popsa varo ir viskas Šypsena

Nu ka as galiu pasakyti Šypsena HIM’ai wiena ish mano paciu megstamiausiu grupiu ir as juos myliu Flirtas O Ville ish wis fajnas… patinka ir balsas ir ishwajzda… ir nesamone kad jis narkomanas or sth…nori ir geria, nori ruko… kox skirtumas swarbiausia kad HIM’u muzika weza Šypsena

HIM - geriausia kas gali nutikti pasauliui…Taip Gerai !!! Myliu Bučkis

Ville kitoks…jis turi savo stiliu,savo poziuri i gyvenima ir man tai LABAI patinkaŠypsenaTaipas ji dievinu, jo balsa, jo dainas,isvaizda, apranga, manieras…ehhhŠypsenaGirtas

O jus matet nauja HIM klipa?Jau antiek geras,kad net neturiu zodziu!Šypsena

Marlyn Manson tegul nelenda jam i akis, nes jis cool zmogus ir kietai dainuoja

jis valdoTaipGerai

VilleMyliu

ale bet cia ir bobinciusCha chaCha chaCha chanors… is pystrokio ner ko noretCha cha

Matosi ištraukta seniai pamiršta tema, bet šią temą siūlyčiau pervadinti Ville Valo fan klubas!!!

Tai reiks ir kitu nariu fanklubu tada…Liežuvis

Mūsų partijos planuose tik šio klubo įsteigimas, jei norite papildomų klubų pateikite prašymusŠypsenaMirkt

As va noriu savo gerbeju kluboLiežuvis
O siaip tai dar visu him nariu is karto ir kiekvieno atskirai fanklubuLiežuvis Laimingas

Kam cia sita tema is mirusiu prikelet?

Tam kad klubą pervadintiŠypsenaJuokiasi

Manau, būtent šią temą ir galime skirti atskirų narių fanklubui… kaip Bangos HIM fan klubas skirtas grupei ir jos veiklai, tai šią skirkime išlieti savo mintims skrajoklėms apie pačius narius…FlirtasMyliuLūposŠirdisGėlėGirtasŽvaigždė

O tai kaip bus su mano klubu???NekaltasCha cha

unreal Bučkis

man labaj patinka him’ai.ir vile ir kiti. Taip