hendleriai ir hendlingas

Tai kad man pachiai nebepirmas Žliumbia Nu bet tokio Sh…dar nebuvo Veee
Ir juk kalbejom su ja beveik 1.5 val.Ishkart suprtau, kad ji ABSOLIUCIAI nieko nesupranta paie shunis, tai stengiausi jai kaip mazham vaikui viska ishaishkinti Nekaltas Plet! Ir ish kur ji tiek nesamoniu prirasheKvankt?

Na va, ka tik skambino, ta Moteris -korespondente.Tai aprekiau, kaip galejau KandaKandaKanda
Drovus
Nors ji labai atsiprashinejo ir pasake, kad tai redaktore viska pakeite.

Nu jau ne Ne tai gi - ekskliuzivas. Karts nuo karto Skaitau

Deja, bet labai dažnai taip ir būna… o kenčia vargšai žurnalistai, nes pavardė po straipsniu tai jų Piktas

Aš irgi labai nustebau, kai tą interviu perskaičiau, ypač apie rotveilerius ir aziatus Baisus Todėl ir nepatikėjau Juokiasi O žurnalistai tai labai dažnai viską išverčia aukštyn kojom, nors jiems kelis kartus savo kartoji ir dar spausdintą tekstą įteiki Cha cha - daug kartų tai savo kailiu patyriau. Vos vienas kitas normalus pasitaiko. Ir ko gi ten juos tuose žurnalistikos studijose moko? Nekaltas

neatidaro man arba nerandu Drovus gal galit duoti nuoroda?Flirtas

http://www.15min.lt/get_file.php?file=Y1Y5azJXTEhtYWlYazhLcG5MQnkzR2Rm
eU5lVm41clhsYVhHMjhmRWJaeWRvNWVTazkzSXJaN2JtbUNjYXBxYW1aMlV5bVNreHBOcG
5jTGF5Wkpwb21xZmw5Smkyc2hrbTlLUmw4U3dicFJsWWNXV21LT1R6bW1md3BXYTBHbGZj
WjFvd21MTXlKJTJCVzBNYVhuS3lkbEp1bmxNZHRuNXJSbHBiRzJaJTJCU2I1YWRtV0xQbH
N2S2FjcVdsMlBFWjJ2VmxwU2N4Mmx4bXBaa1pwSFRtTXh5bnAyUGxybVZ6NTJpeTlLWm04
YXVuOWhsajUyVG1HYkNsV0JveDVTWWsycGhhRjZYbEdhYnhXVEsxTVdXeEolMkJmb0dWcm
5RJTNEJTNE

atsidaryk pdf failą ir 16 psl. rasi mažulytį straipsniuką “Šunų psichologė” Mirkt

dekui labai Apkabinimas bet deja neatidaro nes truksta kazkokios programosŠypsena lauksiu sestadienio Kietas

adobe reader truksta…

koks pasitikejimas savimi…o gal sugadinsi ta suniNekaltas. Gal reikia palaukti kol kiti pasiulys tave, o ne paciai siulytisCha chaBe be be

tai pasiūlyk tada ką nors Cha cha

Na matot sunim uzsiimmu jau apie 3metus ir i parodas vazineju na nemanau kad koki savo isstatinejama suni sugadinau bent seimininkai nesake Cha chaCha cha beto as tik padet norejau o ne pasigirt Laimingas

nemokama ta programa, gali susiinstaliuoti http://www.download.com/3000-2378-10000062.html

aciu jau radau ir paziejauLaimingas

Nu nereikia taip ant žurnalistų varyt… Aš pati kaip žurnalistė galiu tik patvirtint, kad redaktoriai kartais taip "paredaguoja"… kad verkt norisi…

Man pvz yra tekę pamatyt virš savo straipsnio apie psichikos sveikatos sutrikimų turinčių žmonių integraciją į visuomenę redaktoriaus sukurtą pavadinimą “Psichiniai ligoniai renkasi ten ir ten” Galėjo parašyt dar “Visokie durniai” ar pan… Žliumbia

Vo, vo. Nustebau, kad ji net negirdejo apie “Baltasis Bimas juodoji ausis”, nekalbant jau apie tai , kad nezhinojo , kas autorius.Vau!

Man vat vis nedaeina, kas du profesija tokia “Shunu psichologe” Juokiasi U juk pasakiau,tik, kad universitete gautos psichologijos zhinias padeda rasti bendra kalba su VAIKAIS !

Jo, Jo Taip mano šnaucerių veislės šuo Čierka irgi yra skridus į Daniją pas kalę kergtis BaisusJuokiasi ir išvis - ne mano, o kažkokios Linutės Baltrušaitytės BaisusJuokiasi

Lezbijanka tavo Cierka pasirodo Vau!Juokiasi
gal tu du vardus turi ir pati apie tai nezinaiKlasta

As irgi skaiciau ta straipsni, keista informacija pasirode Nekaltas
Nesmagu, kai pateikiama dezinformacija, kuri yra labai asmenishka ir svarbi Tau.

Aha, cia irgi geras buvo Cha cha