hendleriai ir hendlingas

Ir kitiem nesako KandaCha cha

gal kas zino ar siauliuose moko kas hendlerius???Nekaltas

Susirask forume BaksMell ir jos paklausk privačiai. Ji kaip tik Šiauliuos randas ir gal apsiims mokyti. Bet negarantuoju

aha Be be be išduosiu aš čia visom geras vieteles xixixix, tik mano šuo gali būti geriausias ir protingiausias Liežuvis . negi dar visoms neaišku ? Cha cha o jei rimtai,tai Orsis ir taip gražiai atrodo, o aš - išmokau taisyklingai bėgti, gražiai stovėti ir akinančiai šypsotis teisėjui Cha cha.
Dėkui Chaidi ( vis dar skolinga tau šokoladą)už kontaktus ir trenerei Erikai, kad pakenčia mūsų užsispyrėlišką tinginių ir kinkinių šunų charakterį. jei ką sudomis - plačiai papasakosiu į privatą ,ką ir kaip mes veikiam Šypsena)

Yra žuvininku gatvėj. Buna pamokelės pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį ir penktadienį, Kiek pamenu nuo 16 iki 18 val.

aciu parasysiu…Tūsas

Nėr už ką Tūsas

Siandien vyras pagrebe kelis numerius “15 min”, dar turiu atliekamu. Kam reikia?
Diana, Jum kaip ir zadeta, atvesiu per iseigines i aiksteleKietas

atsiprasau as cia turbut kazka praleidau…o kas tame numeryje idomaus?

man manLabasDrovus a kas ten?

interviu su musu trenere-hendlere Diana Mirkt

Lina - tu pirma busi Juokiasi

sposiba ApkabinimasCha cha

[quote]
green_ghost rašė:

sposiba ApkabinimasCha cha
[/c
aga, tik “spasibo”Labas

[quote]
dalmal rašė:

[quote]
green_ghost rašė:

hmzFlirtas tai kaip galechiau isipirkti?Angelas

ir internete galima paskaityti…

[quote]
green_ghost rašė:

[quote]
dalmal rašė:

dienrastis nemokamas, tai ir as dalinu nemokamai, as geraTaip

Le_X_sy >>> as galiu pamokyti suni siauliuose Cha cha

dalmal
meskit nafik visus laikrashchius. Tokios nesamones nesitikejau pamatyti BaisusKandaPavargęs
Jau pradedant nuo to, kad 10!!! kartu pakartojau, kad mano pavarde dabar yra Jurkuveniene!!!
O ka reishkia tas pavadinimas “Shunu psichologe” Vau!
Su shunimis atseit dirbu nuo 12 metu Vau!, nors minejau, kad tiesiog svajojau apie veislini shuni nuo 10 metu).
O aikshteleje vaikai , pasirodo , ruoshia aziatus ir rotveilerius parodoms Juokiasi(nors tai buvo kalba apie tai, kokius shunis MAN ! teko dresuoti)
Atseit dabar J, Londona skaitau BaisusKvankt?(Nors sakiau, kad vaikysteje ji visa perskaichiau)

Karoche Kvankt? Nezhinau, ar pykti Kanda, ar juoktis Juokiasi
Tai buvo paskutinis intervju mano gyvenime. Pavargęs

nbe pirmas ir nepaskutinis kartas, kai ziurnalistai paraso ne taip kaip reikia, nepergyvenk, priprasi. Šypsena