hendleriai ir hendlingas

hendleriai ir hendlingas

Kadangi po praeito JH konkurso Fabojonishkiu aikshteleje buvo “nepatenkintu” Cha cha del “informacijos trukumo” SKELBIU kad:

gruodzhio 23 d. vyks JH konkursas.
Fabijonishkese, prie parduotuves Jovarelis, aikshteleje. 11.00 val.
Konkursas nemokomas. Dalyvauti gali TIK musu (t.y. mano) JH mokyklos vedliai.

ateisim paziuret, pabalelintLabasTaipGerai

Na dar galiu pasakyt kad as sunis isstatineju sialiuose iairiu veisliu

na ka rezultatai :

1grupe:

4- Alanas su Filu
3-Migle su Westu Fibe
2- Juste su Taksu
1- Monika su Malamutu HeviGėlė

2grupe

5- Vika su Pudeliu Lilia
4- Gabija su Malamutu Hevi
3- Julija su Pudeliu Juliku
2- Lina su Filu
1- Dovile su Westu FibiGėlė

Geriausia aiksteles vedle - Dovile su Fibe GėlėTūsas

Aciu Dianai, Teisejai ir organizatoriams GeraiGėlė

Buvo saunuTūsas

nu as irgi vilnieciams turiu pasiulyti nelengva suneliuka… nu gal ne sudetingiausia, bet tikrai ne pasiputusi ar narciziska puku kamuoli, kuri kaip pastatysi, taip ir bus Cha cha ale perspektyvus mazius, patikekit manim Mirkt “kaltininkas” gyvena karoliniskese.

Sveikučiai, su praėjusiom šventėm GėlėLaimingas
man reikėtų jūsų pagalbos, norėčiau pati statyti savo šunį į parodas, bet reikėtų hendlerio pagalbos, kad padėtų pasiruošti.Arčiausiai mums yra Šiauliai bet įtariu, kad ten galiu nerasti hendlerių Mirkt tada Kaunas ir Klaipėda man tokie patys “artimiausi” hendlerių miestaiLaimingas
ir dar neaišku, gal nepajėgsiu pati “statyti” kadangi esu labai didelė traidalius PavargęsCha cha

Sufleruoju Mirkt

manau siauliuose kazkas turi buti… ten tikrai yra stipriu hendleriu - Egle ir Asta, na jau nebejaunuju, bet gal merginos turi savo mokyklele… nueik i kluba - manau tikrai gausi kontaktus Taip

Aš būčiau 7 VŽH ir jei bus grupė norėčiau prisijungti su Uoga, kiek suprantu dauguma iš Kauno Šypsena

o klubo adresiuką ar kontaktus gal galima Mirkt

Asta- www.dominija.com Mirkt

Noriu gyvent Vilniuj Pavargęs Utenoj šunų su kuriais dalyvaujama parodose, nei su žiburiu nerasi Nekaltas aišku, yra keletas, bet…

Šiaulių šunų mylėtojų klubas (41)428944, (616)31759

AčiūMirkt

8ta LabasDrovusTaip

|Nikodema| , tai gal jau bus ir tas su kuriuo mokysies ir kurį ruoši parodoms? Drovus Nes kiek žinau su jorku dalyvauti parodose nežadi Šypsena .

Liežuvis Iš Chiaushkos mokinkitės jau senai mokinasi, o jūs tik šnekat Liežuvis

bendram issilavinimui Be be beCha cha

O, reikėtų ir mums šitoCha cha
Nes mano meškiukas, kai į ringą išvaro, tampa pūkeliuPavargęskuriam tik skrist, skrist ir niekad nesustotCha cha
Arba šiaip, būna žaidimas “pagaukim šeimininką- gausim sūrio”ValioCha cha

O tai gerai jai, kad ji žino kur eiti ir į ką kreiptis… Drovus