Hehe

Hehe

Na labai smagu ziureti, kaip lietuviai gerai kalba moka. ŠypsenaŠypsena Reiskites, reiskites… Cha cha

So, why did you replay? The best way- do not notice them. Ne

OK ok, ka gi man daugiau cia jums pasakyti ? Cha chaCha cha

OK ok, ka gi man daugiau cia jums pasakyti ? Cha chaCha cha

[/quote]

R u so stupid? Read above- "EFC". U r so purblind…

kaip ziurau, nuo nenormatyvines leksikos nuo niekaip atprast nepavyksta? Cha chaCha cha
beje, kur tu cia sigi matai? ir ka jus ten su juo stumdot? Cha cha
ir sita, tu angliskai kalbek, cia gi english first club (atrodo be klaidu nurasiau…) Cha chaCha chaCha cha

stupidity is the problem of that guy

tu cia apie ka?Cha cha

I don’t necessarily think stupidity is a problem here. I would say it’s Arrogance.Šypsena

Don’t be angry, but we can show our minds without your help…

kazka man labai primeni… ogo ta pati olo pries kokius 2 menesius… lygiai taip pat snekejo…

it is better sometimes to shup the bliamba up Taip Blogai

aha… ot tai nieksas plagiatoriusPiktasPiktasPiktasPiktas

o siaip telenor, olo ir dabar taip pat sneka. nuomones savo nepakeiciauNeNeCha cha

Olo - konservatorius?

prie ko cia koservatorius?
paprasciausiai as turiu savo nuomone ir tiek… ji nepasikeite kol kas. jei tai mane daro konservatorium, tiek jau to, jusu valia

ir idomu,kas cia del pagalbos verksleno ne per seniausiai, a?Neapkenciu mazvaikiu.Tai jiems namu darbucius padaryk, tai nosi nuvalyk,jei ne-tai iskart matai krutas pasidare.Sakes tiesiog. Piktas O pats nieko nesugeba. Piktas Tai gal dar vietoj taves ir i pasimatyma reiks nueiti, nes ir sito ko gero nesugebi Cha cha

mhmmm…Aš nekaltas

taisingaj! Kox kietas mat! Smagu zhiuret kaip chia bndrawjat…Piktas Duchas. Pac nemaoki tos kalbos tai ir tylek! Blogai

I guess lithuanian young generation will speak English fluently like we speak Russian.

Sakai as mazvaikis? Atsibusk zmogau, tu net nezinai kiek man metu. Ir ko cia nx vaziuoji a ? Ka as blogo pasakiau ? Pasigyriau ? Jei kas nepatinka tai isvis nieko nerasyk.