Hehe

tai nustok elgtis kaip paskutinis snarglys.Amerikoj buvau, su amerikieciais kalbejau.bla bla bla tipo mol krutas.(pasigyrei kaip didelis) kalba moku tik gal kas nors galite man isverst padet matote ten zodziai teisingai parasyti tai as gramatikos tokios nimoku ir nesuprantu kas parasyta.Cha cha ania? man ir amerikos nereikia, kad angliskai kalbet reiketu.Ir ne tai kad my name is , bet darbo reikalais.

Šypsena Jo pasigyriau, o ka neleisi? Kas uzdraus? O jei kas tau cia nepatinka, tai isvis tylek ir nieko nerasyk tai tada bus labai gerai zinok. OK ? Cha cha

ir dar sakai kad ne snarglys. sorry suklydau -duchas
citata is vienos temutes

[quote]Nu, bet as taves vistiek nesuprantu. Nu manau cia jox nera apkrovimas, kad as kazko paprasiau, beje man jau ne karta DarPo1 padejo, o tai kas tau darbo tada? As cia ne karta maciau kaip kazkas kazko praso pagalbos…

[/quote]
tai kur ten tos tavo anglu kalbos zinios, ka?

Vienas dalykas as nesakiau, kad gerai moku kalba. Tu issiskaityk pirmiausia, o paskui reiskis.

tai kur ten tos tavo anglu kalbos zinios, ka?

[/quote]

Nu ir kas? Zinios kur ? As niekada nesakiau, kad pas mane anglu kalbos zinios yra labai geros, tu cia ka nori parodyti man? Cha cha Haha, duchas abilekaip tu cia mane gali vadinti, bet tu man nieko negali padaryti ir viskas tuom ir tavo sustrumas baigiasi Šypsena

liaudies ismintis sako: duok durniui kelia, vistiek jis neras."Tai vat pasikaitinek vaikeli,ka ten prisirasinejai

[quote]Na labai smagu ziureti, kaip lietuviai gerai kalba moka. Reiskites, reiskites… &
Beje apie sugebejimus, tai tau cia patyleti. &
amerikoj susisneketi galejau…
[/quote]
Didelio sugebejimo isiskaityti nereikia.sekmes gyvenime.TaipTau jos tikrai prireiks

Pincukas, beje tu man gali pasakyti kodel prie mano temos prisikabinai? Bo as dar vis negaliu suprasti kas joje yra negerai.

tu ne sustresnis uz kitus cia esancius,tad nereikia cia jokiu najeztu

[quote]reiskites reiskites…
ir dar tema tokia
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/93093.81-=(926979024

[/quote]
ir visokiu bla bla bla as statuose buvau su amerikieciais kalbejau.dzin man kur tu buvai

Pincukas, jo dzekui, kad palinkejai sekmes, zinai juk gyvenime jos prireikia. As tau to paties palinketi galiu… Cha cha

ir visokiu bla bla bla as statuose buvau su amerikieciais kalbejau.dzin man kur tu buvai

[/quote]

Dzin, tai dzin, as gi tau nieko nesakau, bet tu cia kazko labai nepatenkintas Cha cha Man tai cia viskas gerai. Jo as ir nesakau, kad esu protingesnis uz visus kitus. Cha cha

Pincukas, skubam, skubam trinti… Cha chaCha chaCha cha

seniai laikas Cha cha

neturit ka veikt…Blogai

Šikšnosparnis

<<vo kox remas>>