Gyvenimo filosofija ir prasmė 2

Gyvenimo filosofija ir prasmė 2

ale va pribrendo reikalas is seimos klubo persikelti i nauja pasauli, vien gi del to nes tema kuria rutuliojome seimoje skirta didesnei auditorijai, kuri domisi misterijomis ir siaip yra kitokie Laimingas
cia nuoroda i tema, kurios pratesimas bus cia matytGirtas
taip kad prasom apsilankyti su Taurė ir Gėlė Girtas

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/129244.222-=(735978668

P.s. ant ikurtuviu patraukeApkabinimas Juokiasi

Su ikurtuvem Gėlė ! Linkiu sekmes Tūsas ir gero bangavimo B~A~N~G~O~J~E t.y.kitokiam pasaulyje Labas !

Valio !
Luktersim kolei šeimininkai visi pareis i svečių prisirinks
ir tada užušvesim Taurė Apkabinimas Labas

Esu girdejas apie tavo tema "Šeimos" klube, tad cia galiu tik palaiminti taveLaimingas

galiu i svecius…?
turiuGėlė irTaurėikurtuvemLaimingas

o as busiu kaip sena nukvakusi varna… Šikšnosparnis nebebus cia taip… kaip gera budavo ten… mes ten buvome mazyte saujele, bet buvome labai stipri saujele… cia musu daug… ir panasu, kad dar negreitai galesim pritaikyti posaki - "musu daug ir mes jega"…

soriuks uz pesimizma…

Žvaigždė

SuGėlėGėlėGėlė
Miela Rita, pradzioje gi visko buna, gerai, kad ir skepsio turi. Kas ten zino, kaip viskas vyniosis. Esu paskaicius tema Seimoje. Mielai (kaip nors) cia prisijungsiuLabas

na kaip ir visada tokie skirtingi ir su savo nuomonem Juokiasi
ko cia taip rimtai visai!!! Liežuvis cin cin (kaip mano matematikos mokytoja sakydavo Juokiasi ) TaurėTaurėTaurėGirtasLaimingas
kaip bus taip bus, pradzioje reikia apsitrinti Apkabinimas
o veliau ir klausimu ir pasisakymu bus Nekaltas

Sunkumai Nekaltas turi savo zhavesi … Taip Cha cha

visiemsLabasLūpos…čia oro bučinukas, jei kąMirktCha cha

TaurėTaurėTaurėTaurėTaurėAlusAlusAlusAlusAlusNekaltasCha chaKavaKavaKavaKava(c
) čia tiems, kas negeriaMirkt
…o aš manau, kad bus taip, kaip bus…tiesiog įvertinkit ir mūsų drąsąMirkt…į kambarį įėjom, bet šviesos dar neuždegėm, tad nežinom, kas kur ir kaipMirkt…taigi kolkas visi lygiom teisėmCha cha
Flirtas

Sveikinu su ikurtuvemis, dziugu JUS cia matyti. Labas

na, aš dal pel maza, kad dalyvaučiau "šeimos" pokalbiuose, tad čia man bus kažkas naujo Nekaltas
bet jau kažkaip jauku Drovus Mirkt
ko ten dar reikia atsinešti? Alus ? visada prašom Cha cha
AlusAlusAlusAlus

Vau Nekaltas ,Ne per daug ish pat ryto ?

na gerai pasventem Girtas- metas pradeti kazka veikti!Taip
va Jums angliskai istrauka is Deepak Chopra paskaitos:
hope you speak english

"perhaps my body is the place what my memories calls home for the time being in another words it is not matter which produces consciuosness, but the way around it is consciuosness which produces matter. this a scientific insight for example if you’d went to a really good physicist and ask her(him) "what is the true nature of the phisical reality? the phisicist might tell you that the true nature of phisical reality is that it is not phisical,that if you would look at me or any one else what’s matterial you will see that everone is made up of atoms the atoms are indeed particles that are moving at lighting speeds around huge empty spaces and these particles themselves aren’t matterial objects that is just another supersticion these particles are fluctuation of energy and information in huge void of energy and information. the fact is that 99.9999% of my body or enything else is mostly empty space and the 0.00001% wich apears matterial is also empty space. the hole thing is made out of nothing! the essential raw matterial of the universe is that it is not matterial! the essential stuff of the universe is that is non stuff. but interesting thing is not only it is non stuff it is thinking non stuff, because our inner space is not just an empty void- it is the womb of creation and nature goes to the same place to create a galaxy or rainforest as it goes to creat a thougt. we all come from the same place!"

visiskai sutinku su Ritos nuomone - nebus cia taip, kaip buvo ten. ir apskritai, klausimas, kuriems galams reikia atkartoti ta tema. Kad ir ka sakytu gerbiamieji forumo moderatoriai, cia visgi jaunas forumas ir dauguma bangieciu ateina tik pakalbet apie bile ka. Kazkada ir as toks buvau Šypsena. Kas del temos isnesimo i platesnius vandenis…argi to reikia? kas tikrai domisi "kitokiu pasauliu", rimtai domisi, atrado sita tema ir seimos klube. kas tik nori paplepeti apie perskaityta, staripsni, isgirsta nuogirda ar tik paplepeti - gali atlikti visur…

sutinku, kad kam reikia surastu ir seimos forume, bet jei galima nors kai kam palengvinti ieskojima, tai juk nieko nekainuoja. Kietas

O aš nesuprantu kodėl negali būti abi temos. Viena "Šeimos" klube, o kita čia. Esate laisvi žmonės ir galite lankytis visuose klubuose, forumuose, man tai tikrai ta tema "Šeimoje" nekliūna. Joje renkasi grupelė žmonių, kuri yra gana uždara, visai nebūtina ją drąskyti ir kelti čia, tik todėl, kad yra toks forumas ir lyg ir reikėtų čia perkelti.
Tikrai nebūtina, jei jums čia nepatinka.

Taip pat nėra gerai lyginti vieną temą su forumu.


ŽINOMA, KAD ČIA BUS KITAIP.
Tačiau manau, kad jei dabar kurtumėt naują , bet tą pačią temą "Šeimoje" ji vėl būtų visai kitokia, pasikeistų žinutės ir ją lankantys žmonės.
Aš kartais pagalvoju, kad tam tikru laiku, surinkus tam tikrą raidžių kombinaciją - gaunami skirtingi rezultatai - t.y. temos/forumo turinys ir atmosfera.
Niekas neišlieka nepakitęs per amžius.

GėlėGėlėGėlėnetgi laaabai pritariuTaip
Flirtas

suzavetas Mirkt
tikrai ir nuosirdziai Mirkt
visiskai teisinga. Is tokios puses ziurint tikrai, gali buti dvi temos, taciau jei neatsiras nauju dalyviu sitoje, ji manyciau gali uzblesti…
P.S. Is buvusio ginco kitoje vietoje ir kitu laiku - apie tokia moderatoriu isminti ir kalbejau. Butu gerai, kad ji pasireikstu kiekvienoje temoje ir kiekviena akimirka - tikrai apmastytas ir logiskai pagristas sprendimas, ivertinant konteksta, psichologija ir visa kita, kas nera irasyta i taisykles.
Dideliausios sekmes Mirkt